SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

22 октября 2017 16:36

Sergey Makogon, QA Engineer

Проходив відбір на ручного тестувальника в Академію і не пройшов, але хочу залишити відгук — може комусь буде цікаво. Відразу зазначу, що боротьба за вступ була запеклою, але справедливою :), і була розділена на три етапи. Перший — онлайн тестування, це питання у тесті і практичне завдання, часу було мало, але я б не міг назвати як питання, так і завдання складними — усе у межах базових знань. Другий етап — перевірка розмовної англійської, хоча я і нервувався та забував декі слова, я пройшов цей етап — співбесідуюча не задавала якихось складних питань і все було у позитивному напрямку. Третій етап — очна співбесіда з рекрутером і технічним спеціалістом, була коротка, менше пів години; деталей розкривати не буду, зазначу лише, що для кандидата знання SQL і Linux зовсім не будуть зайвими :).