SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

25 липня 2017 0:48

Vitalii Khomut, Python Developer в Netvertise

Пропрацював в компанії майже 2 роки. Постараюсь коротко описати досвід.

Плюси:
1. Ходив на роботу з запізненнями, часто з серйозними. Якщо замовнику (проекту на якому ти працюєш) це не критично, або ж вони просто цього не помічають — то Softserve тебе не чіпає.
2. Особисто я забивав на тренінги — мені постійно про них нагадували, але я їх так і не проходив. Адміністративно мене за це не карали.
3. Компанія часом може запропонувати дещо більшу зп, ніж по ринку. Але це звісно все індивідуально і суб’єктивно.
4. Оплата зовнішніх сертифікацій.
5. Логування часу скоріше формальне: ставиш кнопку автологування — і воно типу логує. Якщо замовнику не приципово — то і в Джиру можна час не логувати.
6. Корпоративний лікар (але я їм не користувався), страховка. Зі страховою у мене був неприємний момент, коли її забули проплатити на наступний квартал і про це мені стало відомо, коли я спробував нею скористуватись.

Мінуси:
1. Офіси зовсім не тягнуть на офіси А-компаній. Дуже прості, малі кухні. Все дуже аскетично. Перші поверхи офісу дуже темні, адже вікна замалі, штучне світло постійно увімкнене. Більше всього це стосується офісу на Дегтярівській.
2. Ніштяки і фрукти...ха-ха. Коли вас цим зазивають — запитайте як вони часто з’являють і якої вони якості. Фрукти були часто підгнивші чи зелені та і лише раз в тиждень. У цьому — все відношення до людей. Кава українського виробництва, ну тобто пакують її в Україні.
3. Ваша зп — це заробітна плата, з котрою вам прийдеться працювати мінімум рік, а то і більше. Підвищення можна отримати лише здавши зовнішню сертифікацію (або ж декілька, в залежності від майбутнього рівня), ваші заслуги без сертифікації нікого не хвилюють. Якщо ж її здати — то можна надіятись на +10-15%.
4. Є оцінювання щопівроку. І воно не зовсім формальне. На ньому вас можуть і звільнити, і похвалити. Щодо підвищення читати вище. Заповнювати ці характеристики на себе досить довго.
5. У будь-яких конфліктах з замовником винні будете ви, ніхто особливо розбиратись не буде. Але не думаю, що в інших аутсорсингових компаніях це не так. Замовник завжди правий.
6. Корпоративи відбуваються в вихідний день. Вихідний після Трійці роблять робочим, а День компанії роблять вихідним. Камон, це не серйозно.
7. Адміністративні задачі виконуються не дуже якісно. Влаштуватись просто — а для звільнення може не знайтись людини, яка цим займається.
8. Мене особисто співбесідували на проект, який закрили через місяць. Ось так працює планування.
9. Бенч зазвичай це від двох тижнів і до місяця. Якщо ви дуже лояльна до компанії людина (працюєте років 5) — то бенч може тривати декілька місяців. Далі — звільнення.
10. Англійська коштує щось біля 2 доларів в місяць, але і група маленька — 6-7 чоловік. Це плюс-мінус.
11. Спортзал лише Спортлайф, що особисто для мене мінус. Щоквартально продовжується абонемент.
12. Гроші на заробітну плату приходять з Мальти, де компанія їх і тримає (офшор). Не зовсім серйозно для компанії, що є найкращим роботодавцем України. Але все ніби законно.
13. Дві копії вашого договору знаходиться в роботодавця, один ніби як на Мальті, а інший у Львові. Повернення документів зі Львову при звільненні займає біля 3-х місяців.
14. Лише один банк, не популярний, для отримання заробітньої плати.

Але, враховуючи інших аутсорсерів, Софтсерв досить таки непогана компанія. Всюди є мінуси.

Час не стоїть на місці і ми разом з ним змінюємося. Якщо ви можливо застали запуск квартальних ESAT, то знаєте що питання офісів, процесу реворду були в роботі. За останні півроку у цьому напрямку дуже багато позитивних зрушень. Над помилками і проблемами працюємо! Загалом дуже дякую за відгук)

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»