SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

21 лютого 2017 13:57

Andrii Grin, Head of Software Development в Ampler Bikes

Опишу свої враження після 1 року роботи в компанії.
Позитив:
1) Досить не поганий офіс, компанія забезпечує всім необхідним для комфортної роботи.
2) Корпоративний лікар, досить непогана фіча.

Негатив:
1) Погано організовані HR процеси в компанії (приклади можна почитати у інших відгуках нижче)
2) Дуже багато бюрократії.
3) Рівень зарплати нижчий ніж на ринку.
4) Кар’єрний розвиток має немало реквайрментів, з відносном повільним зростанням ЗП.
5) Незважаючи на всі багатообіцяючі висловлювання HRів, що тебе беруть в компанію, а не на проект, що ти дуже важливий і т.д. — до людей ставляться як до ходового ресурсу, твій вклад в роботу і компанію не особливо цінять.
6) Резерв (коли ти сидиш і нічого не робиш, а ЗП платять), в резерві тебе довго тримати не будуть, якщо проектів не буде — до побачення.
7) Knowledge Evaluation — оцінка знань, необхідних для промоушена. Там 20+ категорій знань, в яких ти повинен добре розбиратися, хоча реально на практиці використовуєш біля 5.
8) Рівень Англійської важливіший ніж твої хард скіли. До того ж, проджект менеджери можуть посміятися з тебе, якщо твій рівень не достатньо високий. Оцінку виставляють досить занижено. Внутрішні курси англійської платні і не дешеві та й не дуже ефективні. (група з 6-7 людей або індивідуальні, але в 3 рази дорожче)
9) Ти реально отримуєш в 10р меншу ЗП, ніж за тебе платить клієнт. Наприклад джуніора можуть продавати клієнту як інтерміда, при цьому ЗП девелопера не змінюється. Або інтермід буде працювати як техлід за невеличкий бонус до ЗП.

Потерпівши трохи таке ставлення до себе, я вирішив піти з компанії. Коли ти приходиш роботу, тебе оформляють ПП, перед звільненням уточнив чи компанія бере на себе всі процеси по ПП, сказали що так (за тебе платять податки, ЄСВ, здають звіти). Заяву на звільнення я подав першого лютого, звільнили 31-им січня, відповідно ПП закрити не встигли і повідомили що за лютий ЄСВ маю платити я. Це стало останньою краплею мого терпіння, тому власне і вирішив написати свій відгук.

Зовні компанія виглядає досить привабливо, поки ти в ній не працюєш.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»