SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

30 января 2017 22:01

Мирослав Гришин, Full Stack Developer в Fareharbor

В SoftServe я потрапив через IT-академію, звідки мене забрали через місяць навчання.
Не те, що б я показував видатні результати, просто відкрилось кілька вакансій на проекті і мені запропонували роботу.

Я пропрацював в SoftServe близько 1,5 року. Проект був досить нецікавий (застарілі технології, індійські замовники і т.д.) однак став моєю першою роботою в IT-сфері, за що я дуже вдячний компанії.

Мінусом є кар’єрний ріст, досягаючи з Trainee рівня Middle отримуєш зарплату далеку від ринкового рівня. Хоча варто відзначити, що в компанії цікава політика кар’єрного росту, однак вона не завжди задовільно функціонує.

1 комментарий

Мирославе, дякуємо за Ваш фідбек! У нас дуже багато змін за останній рік, і в питанні «асортименту» проектів, і всього решти)