SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

4 липня 2016 11:09

Artyom Lebed'

Артем Лебідь, Дніпро.
Компанія Softserve дуже приваблює мене як найкращій роботодавець України. Саме цьому я вже тричи намагаюсь пройти конкурс на навчання в IT-академії, з метою подальшого працевлаштування в Softserve, та розвитку себе як IT спеціаліста.
Мої інтереси в IT галузі — тестування ПО, програмування та адміністрування баз даних. Для початку я обрав напрямок Manual Quality Control, як найпростіший для старту, згідно моїх інтересів в IT сфері.
Вперше, я не пройшов первинний тест (технічну частину), тому, після провалу цього тесту, я самостійно займався вдома, підтягуючі всі необхідня технічні знання для успішного всупу.
Вдруге, я пройшов перший (технічний тест і тест з англійської мови) і другий етап (розмовна англійська). Мене запросили на співбесіду, яка пройшла, як на мене, не дуже добре. Але я зрозумів яких знань і навичок мені бракує.
Втретє все вже було без проблем, як мені здалося. І перші два етапи і співбесіда пройшли без зауваженнь. Я був майже певен що пройду, коли отримав листа — «Ви показали хороші результати, але цього разу в нас є кандидати з вищім рівнем підготовки, тому ми не можемо запропонувати вам місце в цій групі. Спробуйте наступного разу».
Я готовий і далі сумлінно готуватись, підвищувати свої техічні знання, пробувати ще і ще. Але мене бентежить гіркий здогад — може головна проблема не в моєму рівні підготовки а в моєму віці? Мені 34 роки. Чи це забагато для IT-академії? Може серед кандидатів зі схожими показниками перевага надається молодшим? За свою англійську я не переймаюсь — кожного разу на всіх етапах я показував дуже високі показники (і в тестах і на співбесіді англійською). Якщо мій здогад вірний і проблема у тому що я недостатньо молодий, то це буде дуже, дуже прикро... Адже я почуваю себе молодим і повним енергії! До того ж мені так сподобалося що у вступних тестах використовуються книжки мого дитинства! «Незнайомка з країни сонячних зайчиків» Всеволода Нестайко — найулюбленіша книжка мого дитинства, яку я перечитував незлічену кількість разів, і я був вражений тим, що вона була у списку книжок в тесті з SQL-запитів. Я не дуже вірю в знаки долі, але це виглядало як безсумнівний знак що Softserve — це компнія в якій мені просто судилося працювати! Дуже прикро, якщо моя здогадка з приводу мого віку видасться вірною. Дуже хотілось би знати, чи варто мені і надалі пробувати, чи це марна трата часу — і мого, і працівників компанії моєй мрії...

6 коментарів

Я думаю вопрос 100% не в возрасте. Мне 32. Я точно не математический гений. Подавался на Java Dev. курсы в IT Академию.И меня приняли 😀

Судячи з вашого посту, іще трохи, і вам треба буде подавати заявку не в Академію, а у Джуніки. Принаймні я свого часу так і зробив. А курсів ніяких досі так і не пройшов :)

Артеме, доброго дня!

Дуже дякуємо Вам за відгук.
Перш за все, хочемо Вас запевнити, що при вступі до ІТ Академії та прийомі на роботу в компанію ми зважаємо лише на професійні якості кандидатів та не беремо до уваги питання віку, статі, тощо.

У нас навчається багато студентів-«світчерів», яким за 30 і ми маємо багато історій успіху, коли люди приходять в професію вже у зрілому віці.

Ми справді маємо високий конкурс серед вступників — ІТ Академія працює на ринку вже 10 років, цей напрямок має велику експертизу в ІТ-освіті, наші освітні програми максимально практичні і якісні. Ми формуємо невеликі групи, аби упродовж навчального процесу викладач міг приділити якомога більше уваги кожному студенту. Тому радимо Вам не розчаровуватись, а наполегливо готуватись до вступних іспитів в ІТ Академію. Щиро віримо у Ваш успіх!

Підтримали: Artyom Lebed'

Дякую Вам за відповідь! Буду докладати максимальних зусиль при підготовці до вступу.

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»