Принимайте участие в зарплатном опросе! Уже собрано почти 8 000 анкет.

SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Ровно, Черновцы, Ивано-Франковск, Познань (Польша), Белосток (Польша), Гливице (Польша), София (Болгария), Вроцлав (Польша)

4 июля 2016 11:09

Artyom Lebed'

Артем Лебідь, Дніпро.
Компанія Softserve дуже приваблює мене як найкращій роботодавець України. Саме цьому я вже тричи намагаюсь пройти конкурс на навчання в IT-академії, з метою подальшого працевлаштування в Softserve, та розвитку себе як IT спеціаліста.
Мої інтереси в IT галузі — тестування ПО, програмування та адміністрування баз даних. Для початку я обрав напрямок Manual Quality Control, як найпростіший для старту, згідно моїх інтересів в IT сфері.
Вперше, я не пройшов первинний тест (технічну частину), тому, після провалу цього тесту, я самостійно займався вдома, підтягуючі всі необхідня технічні знання для успішного всупу.
Вдруге, я пройшов перший (технічний тест і тест з англійської мови) і другий етап (розмовна англійська). Мене запросили на співбесіду, яка пройшла, як на мене, не дуже добре. Але я зрозумів яких знань і навичок мені бракує.
Втретє все вже було без проблем, як мені здалося. І перші два етапи і співбесіда пройшли без зауваженнь. Я був майже певен що пройду, коли отримав листа — «Ви показали хороші результати, але цього разу в нас є кандидати з вищім рівнем підготовки, тому ми не можемо запропонувати вам місце в цій групі. Спробуйте наступного разу».
Я готовий і далі сумлінно готуватись, підвищувати свої техічні знання, пробувати ще і ще. Але мене бентежить гіркий здогад — може головна проблема не в моєму рівні підготовки а в моєму віці? Мені 34 роки. Чи це забагато для IT-академії? Може серед кандидатів зі схожими показниками перевага надається молодшим? За свою англійську я не переймаюсь — кожного разу на всіх етапах я показував дуже високі показники (і в тестах і на співбесіді англійською). Якщо мій здогад вірний і проблема у тому що я недостатньо молодий, то це буде дуже, дуже прикро... Адже я почуваю себе молодим і повним енергії! До того ж мені так сподобалося що у вступних тестах використовуються книжки мого дитинства! «Незнайомка з країни сонячних зайчиків» Всеволода Нестайко — найулюбленіша книжка мого дитинства, яку я перечитував незлічену кількість разів, і я був вражений тим, що вона була у списку книжок в тесті з SQL-запитів. Я не дуже вірю в знаки долі, але це виглядало як безсумнівний знак що Softserve — це компнія в якій мені просто судилося працювати! Дуже прикро, якщо моя здогадка з приводу мого віку видасться вірною. Дуже хотілось би знати, чи варто мені і надалі пробувати, чи це марна трата часу — і мого, і працівників компанії моєй мрії...

5 комментариев

Судячи з вашого посту, іще трохи, і вам треба буде подавати заявку не в Академію, а у Джуніки. Принаймні я свого часу так і зробив. А курсів ніяких досі так і не пройшов :)

Просто не мог пройти мимо вашего отзыва. Со мной работают люди и за 35. Тут все зависит от компании — где-то «молодым дорога» — где-то еще. У вас все получится — просто не опускайте руки. Удачи вам!

Поддержали: Artyom Lebed'

Артеме, доброго дня!

Дуже дякуємо Вам за відгук.
Перш за все, хочемо Вас запевнити, що при вступі до ІТ Академії та прийомі на роботу в компанію ми зважаємо лише на професійні якості кандидатів та не беремо до уваги питання віку, статі, тощо.

У нас навчається багато студентів-«світчерів», яким за 30 і ми маємо багато історій успіху, коли люди приходять в професію вже у зрілому віці.

Ми справді маємо високий конкурс серед вступників — ІТ Академія працює на ринку вже 10 років, цей напрямок має велику експертизу в ІТ-освіті, наші освітні програми максимально практичні і якісні. Ми формуємо невеликі групи, аби упродовж навчального процесу викладач міг приділити якомога більше уваги кожному студенту. Тому радимо Вам не розчаровуватись, а наполегливо готуватись до вступних іспитів в ІТ Академію. Щиро віримо у Ваш успіх!

Поддержали: Artyom Lebed'

Дякую Вам за відповідь! Буду докладати максимальних зусиль при підготовці до вступу.