SoftServe

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Николаев, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Ужгород, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Белосток (Польша), Варшава (Польша), Вроцлав (Польша), Гливице (Польша), Познань (Польша), София (Болгария)

7 апреля 2014 16:05

Илья Кобзев, Программист Delphi в Фриланс

Овертайм не оплачивается.

6 комментариев

Рейты на Овертайм определяются ДД / ПМ в рамках отдельной вертикали или проекта — не удивительно, что не все сталкивались с этим.

спустя полгода, могу сказать, что имею опыт.
разово, правда. но там и было сверхсрочно.

Виникає логічне запитання: для чого овертаймати?
Якщо це власний провтик в естімейті — ну тоді це ціна яку треба заплатити і посидіти довше, чи для вас комітмент на певний кусок роботи нічого не означає? В такому разі подальша розмова втрачає сенс.

Якщо ж вас менеджер заставив посидіти довше, то пишите великого листа вищестоячому менеджменту, з простим запитанням: чому ви повинні тратити свій час, який не оплатиться. І потім дієте по ситуації. Ринок ІТ в Україні не такий маленький, а кадрів не так багато. Тому начальство двічі подумає перед тим, як зійтись лобами з працівником.

цікаво, чи ви робите формально естимейти для багів. і що трапляється, коли не попадаєте в ці естимейти.

Поддержали: Pavlo Vasylchenko

Да, ни разу не слышал о компенсации овертаймов.

Повезло вам — я слышал, но не заплатили (обещанное).