SoftServe

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці, Медельїн (Колумбія), Білосток (Польща), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Глівіце (Польща), Дубай (ОАЕ), Краків (Польща), Лодзь (Польща), Лондон (Велика Британія), Остін (США), Сантьяго (Чилі), Софія (Болгарія), Торонто (Канада), Франкфурт-на-Майні (Німеччина), Флорида (США), Сінґапур (Сінґапур), Массачусетс (США), Юта (США), Чикаґо (США), Калґарі (Канада)

5 жовтня 2011 19:41

Александр Харьковский, Software Engineer в Newxel

Здравствуйте, если данная информация не является тайной, то какие шансы попасть к вам на работу после курсов в IT академии и примерная зарплатная политика?

Доброго дня, Double

Дякую Вам за запитання!
Враховуючи велику нестачу професійних кадрів у ІТ галузі, майже усі, хто успішно проходить навчання потрапляють у нашу команду, адже навчання безкоштовне для студентів.

Заробітна плата кожного разу визначається індивідуально, адже у всіх професійні навики різні.

Гарного Вам дня!

Большое спасибо за информацию. Я немного забыл, что вопросы зарплаты входят в один из пунктов NDA )

7-е місце в рейтингу роботодавців «понад 1500 спеціалістів»