Softlab360

Київ, Нью-Йорк (США)

Запропонували роботу у досить цікавому проекті.
Але я був дуже здивований, що незважаючи на дев’ятий місяць війни, на проекті все ще працюють співробітники з РФ.

Працюю в компанії з 2017 року. Найголовніше що мені подобається — це відсутність меж і гарна команда. Немає проблем в тому щоб поспілкуватися із власником компанії, чи спитати про допомогу у людини яка взагалі немає відношення до твого проекту (і тобі допоможуть без зайвих питань). В тебе є можливість розвиватися у будь-якому напрямку і тебе всі тількі підтримають.

Працюю у Softlab360 із 2015 року (тоді він називався Starpoint Solutions). Подобається різноманіття проектів, можливість у будь-який момент зв’язатися із керівництвом напряму, відсутність бюрократії.

Працюю в компанії понад 15 років на різних посадах і проектах. Дуже гарний колектив, умови праці, цікаві проекти.