Softlab360

21...80 спеціалістів
Київ

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії з 2017 року. Найголовніше що мені подобається — це відсутність меж і гарна команда. Немає проблем в тому щоб поспілкуватися із власником компанії, чи спитати про допомогу у людини яка взагалі немає відношення до твого проекту (і тобі допоможуть без зайвих питань). В тебе є можливість розвиватися у будь-якому напрямку і тебе всі тількі підтримають.

Працюю у Softlab360 із 2015 року (тоді він називався Starpoint Solutions). Подобається різноманіття проектів, можливість у будь-який момент зв’язатися із керівництвом напряму, відсутність бюрократії.

Працюю в компанії понад 15 років на різних посадах і проектах. Дуже гарний колектив, умови праці, цікаві проекти.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.