Softjourn

Івано-Франківськ, Вроцлав (Польща), Сан-Паулу (Бразилія), Фрімонт (США)

Вже минає рік як я працюю у Softjourn. Компанія, яка працює на засадах «бест практіс» по всіх напрямках, і я відчула це з першого контакту із HR, коли мене запросили на співбесіду (наскільки все було чітко, злагоджено та комфортно). Кожному співробітнику надається максимум можливостей: хочеш розвиватись у чомусь — ось будь ласка Talent Development тобі в цьому допоможе, багато бенефітів компанія пропонує і щоразу намагається покращувати їх кількість та якість, а атмосфера в компанії — це окремий пункт, який я б хотіла виділити, оскільки Softjourn як сім‘я, в якій тебе підтримають, підкажуть, направлять. Work-life balance — дуже комфортний, і ти справді можеш налаштуватись на потрібну хвилю.
Softjourn — це про людей! Це про відкритість та прозорість. Це про комфорт та стабільність.
Не перестану повторювати — я щаслива, що є частиною такої класної команди!

Сьогодні виповнюється рівно 5 років з моменту, коли я почала працювати у Softjourn!
Колись така омріяна та недосяжна компанія тепер стала моїм другим домом) за ці 5 років компанія, люди, та процеси мінялися дуже гармонійно, але завжди з фокусом на ріст та розвиток, і завжди в центрі будь-якоі зміни були люди.
Культура лояльності та підтримки, яка панує в компаніі, незалежно від посади, сприяє генеруванню нових ідей, а прозорість і відкрите спілкування дозволяють експериментувати, помилятися, вчитися і набиратися досвіду. У компанії створені всі необхідні умови для комфортної роботи та особистісного зростання, а людей не просто чують, до них дослухаються.
Я дуже рада, що маю можливість працювати зі своїм менеджером, професійними PMами та керівниками відділів у Softjourn. Я отримала багато цінного досвіду від цих людей, а їхні знання, підтримка та поради допомагають мені розвиватися та досягати своїх цілей.
Я щаслива працювати в середовищі, де високо цінується командна робота, де мій внесок у роботу компанії визнається та цінується, і де щодня є нові можливості кинути собі виклик!
Я ціную те, що компанія зацікавлена у постійному навчанні та розвитку працівників, і що ефективно підтримується напрямом Talents Development.
Я маю змогу працювати з людьми, які поділяють мої цінності, проте це було б неможливо без професійної роботи моїх колег рекрутерів, адже вони роблять все можливе, щоб знайти найкращих кандидатів для нашої компанії :)
Softjorn надає багато бенефітів працівникам, список яких регулярно оновлюється, проте мій улеблений — це гнучкий графік та опція віддаленої роботи, що дозволили мені з легкістю підтримувати work-life balance.
Загалом, я пишаюся тим, що є членом команди Softjorn, вдячна за всі можливості та налаштована на плідну співпрацю і далі)

Працюю в компанії вже 5 років. З перших слів можу сказати, що Softjourn — чудова компанія, яка надає всі можливості для працівників у плані розвитку. А також, за час моєї роботи спостерігається позитивна динаміка і у рості самої компанії: відкриваються нові офіси, компанія виходить на нові ринки.
Процеси у компанії добре налаштовані, чудовий підхід до працівників завдяки відмінній роботі HR People Partner, професійний та відкритий менеджмент.
Хочу відзначити класний соцпакет (окрім стандартних речей є медична страхівка, компенсація спорту, безкоштовні індивідуальні заняття з англійської).
Softjourn зараз активно підтримує ЗСУ та працівників, які служать. До цього долучається як сама компанія, так і працівники. Компанія строго не співпрацює з росією та її союзниками і не співпрацювала до війни.
Ще до війни офіс у Івано-Франківську був забезпечений генератором та старлінком, а також у Львові та Києві працівники мають можливість відвідувати коворкінги для безперебійної роботи. Компанія особливо активно та зібрано допомогла працівникам з Києва, Харкова, Сум та інших міст у перші дні війни. Працівники переїжджали до Івано-Франківська, де вже чекали місця для розміщення з подальшою підтримкою.
Наприкінці хочу відзначити загальну атмосферу серед працівників: вона дуже дружня, всі відкриті до пропозиції та допомоги!

Затишна, тепла компанія. Пропрацював 1 рік і залишилися тільки позитивні враження! Для тих хто шукає спокійний проект з розміреним ритмом, дружнім колективом, відкритим та готовим допомогти менеджментом — можете сміло джойнитися. Одним словом — Рекомендую!

Softjourn — це дружня сім’я, де дбають за кожного. Одразу сподобалось те, що компанія не є надто велика, де приділяють увагу кожному, де двері для розмов і ідей є відкритими. Відношення тут побудоване на довірі і компанія зацікавлена у твоєму розвитку по технічним та софт скілам.
Відмінна команда, чудовий менеджмент і в цілому крута атмосфера

Працюю тут більше трьох місяців, і можу з впевненістю сказати, що Softjourn — чудова компанія, в якій надзвичайно цікаво працювати. Робочий процес організований дуже ефективно і навіть зараз в часи «ремоуту» все зроблено так, що не відчуваєш, що працюєш віддалено. Колектив надзвичайно дружній. З будь-якими питаннями допомагають блискавично швидко.
Окремим пунктом хотіла б зазначити пакет бонусів, які тут дуже привабливі.
Також дуже позитивні враження від перших трьох місяців , де тебе вводять в робочий процес, ментор ознайомлює з проектом, і після цього по проходженню цих трьох місяців, тобі розробляють персональний план професійного розвитку.
В підсумку хочу просто зазначити, що Softjourn — це компанія, якій вдалося задовільнити всі мої потреби в професійному плані, а це варто багато чого!!! Тому мої щирі рекомендації всім, хто, як і я колись, перебуває в пошуку і хоче бачити, що ваша робота є цінною і значимою!!!

Пропрацювавши в компанії вже півроку, можу впевнено сказати, що Softjourn — найкраща компанія, де я працював: як в плані клієнтів (проєкти, на яких працюють люди), так і в плані внутрішньої культури і взаємовідносин колег. Дуже імпонує те, що є можливість звернутися з будь-якими питаннями до менеджерів найвищих рівнів, з тобою постійно працює Project Manager і відділ Talent Development, допомагає з розвитком і набуттям потрібних софт і хард скілів. Окрім того, що є багато бонусів (реферальних, медичне страхування, подарунки на свята і тд), мені особисто дуже подобається те, що тебе перші три місяці менторять і вводять в проєкт (принаймні, в моєму випадку), і після того, крім щоденної кооперації з колегами і обміну корисної інформації, є змога і можливість самому бути ментором і ділитися знаннями з колегами, що тільки приєдналися.
Загалом, впевнений, що кожен, хто приєднається до нас у все більшу сім’ю, не пошкодує і полюбить свою роботу)

Працюю в компанії вже більше року і не планую нічого змінювати. Компанія мені сподобалась від самого початку — коли я прийшла на співбесіду. Одразу відмітила собі хорошу і дружню атмосферу, приємний і затишний інтер’єр офісу і професіоналізм, з яким співбесіду було проведено і розказано про офіс, бонуси і корпоративну політику. Була щиро рада, коли отримала джоб офер. Найбільше на початку роботи приємно дивувала ефективна корпоративна політика, наскільки про тебе, як про працівника дбали в плані страхування, бонусів на спорт і вивчення іноземних мов, обовязкових подарунків на всі корпоративні свята. Це було дуже класно. З іншого боку, я відчуваю, як росту в плані професіоналізму, тобто коли я почала працювати, зі мною визначили мій особистий план розвитку. Тоді легко зрозуміло, в який бік рухатись, а ментор підкаже, якщо виникають якісь проблеми чи запитання. Але я всеодно знаю, що саме головне в компанії — це люди: дуже хороший колектив, з якими приємно працювати і продовжувати спілкування в позаробочий час. Тому точно порекомендую роботу в цій компанії!

Працюю в компанії Softjourn вже більше 5 років. Справді, в компанії панує дуже дружня атмосфера. Це відчувається скізь і поруч. Відсутність бюрократії, довіра до працівника та підтримка команди дає змогу працювати в задоволення.
Хочу ще відмітити, що тут ти не почуваєшся просто ще одним манкі-кодером в сірій масі оскільки менеджмент завжди іде на зустіч працівнику в вирішенні якихось питань чи проблем.
Звичайно, що деколи були і негативні моменти, як же без них) Але вони є дуже рідкісними і нікчемними порівняно з усім тим позитивом, що є тут! Тому тільки найкращі рекомендації!

Після року роботи в Softjourn, готовий залишити відгук. Перші враження про компанію склались досить хороші, а саме хотів би виділити те, що компанія робить акцент на процеси без бюрократії, що не може не радувати. Після року роботи розчарування не відбулось, тільки покращилась думка про компанію, як таку, адже в період карантину компанія дуже швидко адаптувалась і перевела працівників на віддалену роботу, в процесі показавши, що дуже довіряє всім співробітникам.

Компанія дуже зацікавлена в розвитку працівників, завжди можна взяти участь в R&D проєкт для власного розвитку, а також гарно побудована система градації програмістів.

Але найбільш круте, що хотілось б виділити — це самі люди та підхід до людей. Завжди є хтось хто може тобі допомогти. І взагалі компанія робить акцент на атмосфері — подарунки, привітання, поїздки (мені особливо подобаються корпоративи). Люди постійно якось організовуються, особисто я ходжу на футбол.

Офіс Softjourn — це те місце куди хочеш піти першим, після закінчення карантину)) нереально смачна кава))

Спасибі за співпрацю, Softjourn, ви круті!

Чудова компанія, чудові люди, чудово організована робота. Незважаючи на досить великий розмір компанії, вдається зберігати майже сімейну атмосферу навіть зараз, коли більшість людей працює віддалено. Взаємодопомога, орієнтованість на результат, цікаві проекти, детально описані процеси та багато іншого — все це створює умови, щоб люди успішно працювали і розвивалися в компанії. Дуже рекомендую!

Будьте бдительны относительно данной компании.

Менеджеры могут легко задним числом решить, что ваш код не имеет «value» для компании и не заплатить внушительную сумму. Сейчас на удаленке очень легко принять такое решение в одностороннем порядке, а затем назначить серию митингов для того, чтобы озвучить такое решение коллегиально. Даже имея трудовой договор и проработав с компанией 2 месяца.

Так случилось, что я заболел, и предложил передать проект другому разработчику, так как менеджеры пеклись о сроках. Я решил, что так будет правильно, чтобы не терять время. Когда выздоровел, мне пояснили, что оплачивать мои часы работы за целую неделю не собираются.

Олег, нам дуже прикро, що склалась така ситуація, в якій постраждали дві сторони. За жовтень компанія з Вами розрахувалась в повному обсязі, а в листопаді Ви і справді недоотримали кошти, але не за тиждень роботи, а, якщо бути точними, то за 21,5 годину. Один з проектів Ви так і не змогли розгорнути, тому після Вас це зробила людина, яка вже давно не мала справи з iOS розробкою. Що стосується іншого проекту, то написаний код був надзвичайно низької якості, неприпустимої для фахівця сініор рівня і довелось іншому розробнику переписати абсолютно все.
Дана ситуація є доволі повчальною і дозволить нам виробити ряд заходів для запобігання аналогічних наслідків. Нам надзвичайно шкода, що Вам довелося пережити негативні емоції, проте в бізнесовій площині вважаємо наші дії адекватними.

Без сумнівів одна з найкращих IT компаній в м. Івано-Франківськ. Пропрацював в компанії більше 3-х років на позиції Front-end developer та пройшов кар’єрний шлях від Junior до Senior. Компанія підходить для розробників всіх рівнів і створить всі необхідні умови для вас.

Softjourn це:
— дружній колектив (і це не просто на словах, привіт Web Team 🙂)
— кар’єрний ріст
— можливість вчитись, імпрувитись, навчати/менторити інших
— завжди вчасні виплати зп/компенсацій (жодного разу не було затримок), ведення ФОП та бухгалтерії
— ефективний менеджемент та керівництво, яке завжди готове йти на контакт
— зруний офіс та всі умови для комфортної роботи

Для мене робота в Softjourn стала путівкою в нове життя!

Відкритий і дуже приємний колектив та менеджмент, який завжди готовий прийти на допомогу у абсолютно різних проблемах, створює відчуття великої та дружньої сім’ї з якою завжди весело і комфортно. Компанія цінує своїх працівників та з розумінням ставиться до всіх особистих обставин/проблем.

Комфортний та приємний офіс в центрі міста, його постійне покращення — створює всі умови для продуктивної роботи, відчуваєш себе як вдома.

Тут всіляко підтримують професійний розвиток працівників — щотижневі внутрішні доповіді (knowledge sharing) та відвідування конференцій. Прозора система кар’єрного росту та всіх процесів дає відчуття стабільності та надійності компанії, про це свідчить і велика кількість людей, які працюють тут по 5 і більше років.

Високий рівень корпоративної культури допомагає розуміти і відчувати свою значимість і цінність як професіонала і людини в цілому. Крута організація і проведення корпоративних свят, подорожей та акцій. В компанії реалізована благодійна краудфандингова система SJ-Foundation, яка базується на технології Blockchain зі смарт контрактами. Працівникам кожного місяця нараховуються коіни, які вони можуть витратити на власний розсуд на проекти представлені в системі, а також можуть запропонувати свій власний проект. Наприклад по допомозі безпритульним тваринам чи проект з озеленення офісу.

Компанія підтримує підхід «gogreen» — паперові стаканчики, дерев’яні палички для мішання, паперові тарілки, сортування сміття, збір батарейок та передача у відповідні пункти прийому, прилади для економії води, можливість залишити велосипед в офісі, і т.д. — дивлячись на це все, бере непідкупна гордість за компанію!)

І дійсно — Softjourn це компанія, з якої не хочеться йти :)

Хороша компанія. Тут панує атмосфера взаємопідтримки і командної роботи. Люди постійно вчаться один в одного і вчать одне одного. Помагають одне одному. Я сам виріс немало завдячуючи саме цим цінностям колективу.
Зараз тут прозорі і зрілі процеси на всіх щаблях. Бюрократії справді мінімум.
Тут здравствується інноваційність і ініціативність, всіляко стимулюється постійний професійний розвиток.
Проекти різнопланові як по масштабах так і по терміну. Але до кожного проекту підбирається оптимальний процес менеджменту на базі сучасних методологій.
В плані технолоогій, то компанія старається бути «on the edge of technology». В проектах впроваджуються найсучасніші тенденції по кожному з напрямків розробки.
А ще я тут знайшов багато друзів і продовжую знаходити серед нових працівників компанії. ))

Хоть и недавно тут и не знаю насколько задержусь, но ощущения только приятные. Самое главное это дружный, интересный, приятный коллектив. Проекты разные — бывают супер интересные, а бывают и не очень. Но это не очень важно, в жизни не все так как нам хочется. Главное что есть люди, которые всегда поддержат и помогут. Про недостатки не будем, они везде есть, но тут они незначительные.

Амбициозная компания, весёлый коллектив, адекватное руководство, удобный график, набор хороших разработчиков от которых многому можно научиться. Хорошо организованы рабочие процессы, каждый занимается тем чем он должен заниматься. Количество сотрудников растёт, большинство людей приходят с других не менее крутых компаний просто люди по своей природе выбирают лучшее. Единственный минус это то что если ты туда устроился то очень тяжело уйти.

Динамічна, прогресивна компанія з цікавим та дружнім колективом. Налагоджені всі процеси та відсутність бюрократії робить СофтДжорн крутою компанією, де можна почати карєру в ІТ чи продовжити її. Велика кількість працінвників і на сьогодні залищається моїми друзями.
Знаю Софтжорнівців і знайомлюсь із новими. Дуже талановиті та з великим бекграундом люди.
Компанія росте із кожним роком і цього неможливо не помітити.

Із плюсів:
Цікаві проекти
Часті бізніс тріпи до клієнтів
Колектив та людяність керівництва
Knowledge sharing в компанії
Процеси
Класні викладачі англійської мови
Подорожі та тімбілдинг

Також є певні плюшки та бенефіти як і в будь якій солідній компанії/

PS: Рекомендую Софтджорн як успішну ІТ компанію.

Чудовий колектив, є всі можливості кар’єрного зростання у тих, хто цього прагне. «Инициатива не наказуема» а навіть дуже вітається, що дає можливість проявити себе, і навчитися новому.
Це організація, яка росте у всіх смислах, розвиваючи нові напрямки і підтримуючи створені раніше.
Мінімальна кількість бюрократії, насправді гнучкий графік без усяких прохідних, немає обмежень по софті і усіляких фільтрів мережі.

5 років політ нормальний

Звільнився звідти деякий час назад, тому пишу у минулому часі (однак не вірю, що щось помінялось, адже саме через відсутність у керівництва бажання до змін, власне, і звільнився)...

Шеф компанії організував групу «особливих» (з друзів, кума і т.д.), інтереси якої, по суті, і захищав. Інтереси компанії та працівників мали другорядне значення. Ініціатива чи ентузіазм ніяк не оцінювались (у кращому випадку дозволяли проявити, у гіршому — за ініціативу ще й перепадало). Система мотивації була повністю відсутня. Не було системи розвитку працівників, кар’єрного росту, підвищення з. п. Процвітав моббінг, керівництво давало пусті обіцянки, не дотримувало слова, перекручувало, обманювало тощо...

Іншими словами — не рекомендую! Але може бути непоганим стартом для розробників, яким поки не вистачає умінь, щоб піти у кращу фірму...

Вакансії Softjourn