Softjourn

Івано-Франківськ, Вроцлав (Польща), Сан-Паулу (Бразилія), Фрімонт (США)

14 січня 2021 16:37

Iryna Misiagina

Працюю в компанії вже більше року і не планую нічого змінювати. Компанія мені сподобалась від самого початку — коли я прийшла на співбесіду. Одразу відмітила собі хорошу і дружню атмосферу, приємний і затишний інтер’єр офісу і професіоналізм, з яким співбесіду було проведено і розказано про офіс, бонуси і корпоративну політику. Була щиро рада, коли отримала джоб офер. Найбільше на початку роботи приємно дивувала ефективна корпоративна політика, наскільки про тебе, як про працівника дбали в плані страхування, бонусів на спорт і вивчення іноземних мов, обовязкових подарунків на всі корпоративні свята. Це було дуже класно. З іншого боку, я відчуваю, як росту в плані професіоналізму, тобто коли я почала працювати, зі мною визначили мій особистий план розвитку. Тоді легко зрозуміло, в який бік рухатись, а ментор підкаже, якщо виникають якісь проблеми чи запитання. Але я всеодно знаю, що саме головне в компанії — це люди: дуже хороший колектив, з якими приємно працювати і продовжувати спілкування в позаробочий час. Тому точно порекомендую роботу в цій компанії!