Python conf in Kharkiv, Nov 16 with Intel, Elastic engineering leaders. Prices go up 21.10

Softjourn

Ивано-Франковск, Вроцлав (Польша)

Без сумнівів одна з найкращих IT компаній в м. Івано-Франківськ. Пропрацював в компанії більше 3-х років на позиції Front-end developer та пройшов кар’єрний шлях від Junior до Senior. Компанія підходить для розробників всіх рівнів і створить всі необхідні умови для вас.

Softjourn це:
— дружній колектив (і це не просто на словах, привіт Web Team 🙂)
— кар’єрний ріст
— можливість вчитись, імпрувитись, навчати/менторити інших
— завжди вчасні виплати зп/компенсацій (жодного разу не було затримок), ведення ФОП та бухгалтерії
— ефективний менеджемент та керівництво, яке завжди готове йти на контакт
— зруний офіс та всі умови для комфортної роботи

Для мене робота в Softjourn стала путівкою в нове життя!

Відкритий і дуже приємний колектив та менеджмент, який завжди готовий прийти на допомогу у абсолютно різних проблемах, створює відчуття великої та дружньої сім’ї з якою завжди весело і комфортно. Компанія цінує своїх працівників та з розумінням ставиться до всіх особистих обставин/проблем.

Комфортний та приємний офіс в центрі міста, його постійне покращення — створює всі умови для продуктивної роботи, відчуваєш себе як вдома.

Тут всіляко підтримують професійний розвиток працівників — щотижневі внутрішні доповіді (knowledge sharing) та відвідування конференцій. Прозора система кар’єрного росту та всіх процесів дає відчуття стабільності та надійності компанії, про це свідчить і велика кількість людей, які працюють тут по 5 і більше років.

Високий рівень корпоративної культури допомагає розуміти і відчувати свою значимість і цінність як професіонала і людини в цілому. Крута організація і проведення корпоративних свят, подорожей та акцій. В компанії реалізована благодійна краудфандингова система SJ-Foundation, яка базується на технології Blockchain зі смарт контрактами. Працівникам кожного місяця нараховуються коіни, які вони можуть витратити на власний розсуд на проекти представлені в системі, а також можуть запропонувати свій власний проект. Наприклад по допомозі безпритульним тваринам чи проект з озеленення офісу.

Компанія підтримує підхід «gogreen» — паперові стаканчики, дерев’яні палички для мішання, паперові тарілки, сортування сміття, збір батарейок та передача у відповідні пункти прийому, прилади для економії води, можливість залишити велосипед в офісі, і т.д. — дивлячись на це все, бере непідкупна гордість за компанію!)

І дійсно — Softjourn це компанія, з якої не хочеться йти :)

Хороша компанія. Тут панує атмосфера взаємопідтримки і командної роботи. Люди постійно вчаться один в одного і вчать одне одного. Помагають одне одному. Я сам виріс немало завдячуючи саме цим цінностям колективу.
Зараз тут прозорі і зрілі процеси на всіх щаблях. Бюрократії справді мінімум.
Тут здравствується інноваційність і ініціативність, всіляко стимулюється постійний професійний розвиток.
Проекти різнопланові як по масштабах так і по терміну. Але до кожного проекту підбирається оптимальний процес менеджменту на базі сучасних методологій.
В плані технолоогій, то компанія старається бути «on the edge of technology». В проектах впроваджуються найсучасніші тенденції по кожному з напрямків розробки.
А ще я тут знайшов багато друзів і продовжую знаходити серед нових працівників компанії. ))

Хоть и недавно тут и не знаю насколько задержусь, но ощущения только приятные. Самое главное это дружный, интересный, приятный коллектив. Проекты разные — бывают супер интересные, а бывают и не очень. Но это не очень важно, в жизни не все так как нам хочется. Главное что есть люди, которые всегда поддержат и помогут. Про недостатки не будем, они везде есть, но тут они незначительные.

Амбициозная компания, весёлый коллектив, адекватное руководство, удобный график, набор хороших разработчиков от которых многому можно научиться. Хорошо организованы рабочие процессы, каждый занимается тем чем он должен заниматься. Количество сотрудников растёт, большинство людей приходят с других не менее крутых компаний просто люди по своей природе выбирают лучшее. Единственный минус это то что если ты туда устроился то очень тяжело уйти.

Динамічна, прогресивна компанія з цікавим та дружнім колективом. Налагоджені всі процеси та відсутність бюрократії робить СофтДжорн крутою компанією, де можна почати карєру в ІТ чи продовжити її. Велика кількість працінвників і на сьогодні залищається моїми друзями.
Знаю Софтжорнівців і знайомлюсь із новими. Дуже талановиті та з великим бекграундом люди.
Компанія росте із кожним роком і цього неможливо не помітити.

Із плюсів:
Цікаві проекти
Часті бізніс тріпи до клієнтів
Колектив та людяність керівництва
Knowledge sharing в компанії
Процеси
Класні викладачі англійської мови
Подорожі та тімбілдинг

Також є певні плюшки та бенефіти як і в будь якій солідній компанії/

PS: Рекомендую Софтджорн як успішну ІТ компанію.

Чудовий колектив, є всі можливості кар’єрного зростання у тих, хто цього прагне. «Инициатива не наказуема» а навіть дуже вітається, що дає можливість проявити себе, і навчитися новому.
Це організація, яка росте у всіх смислах, розвиваючи нові напрямки і підтримуючи створені раніше.
Мінімальна кількість бюрократії, насправді гнучкий графік без усяких прохідних, немає обмежень по софті і усіляких фільтрів мережі.

5 років політ нормальний

Звільнився звідти деякий час назад, тому пишу у минулому часі (однак не вірю, що щось помінялось, адже саме через відсутність у керівництва бажання до змін, власне, і звільнився)...

Шеф компанії організував групу «особливих» (з друзів, кума і т.д.), інтереси якої, по суті, і захищав. Інтереси компанії та працівників мали другорядне значення. Ініціатива чи ентузіазм ніяк не оцінювались (у кращому випадку дозволяли проявити, у гіршому — за ініціативу ще й перепадало). Система мотивації була повністю відсутня. Не було системи розвитку працівників, кар’єрного росту, підвищення з. п. Процвітав моббінг, керівництво давало пусті обіцянки, не дотримувало слова, перекручувало, обманювало тощо...

Іншими словами — не рекомендую! Але може бути непоганим стартом для розробників, яким поки не вистачає умінь, щоб піти у кращу фірму...

Поддержали: Dmytro KokorievNazar Tokar