Softinvest Holding

Київ

10 серпня 2022 9:53

Nikolaj, Information Security Consultant в Bank

Доброго дня!
Хочу поділитись з вами трохи дивним відгуком щодо спілкування з HR компанії UA Pay, що входить до структури SoftInvest Holding. Нещодавно, близько може неділі-півтори тому надав компанії своє резюме на посаду Спеціаліста з інформаційної безпеки та через деякий час вирішив зв’язатися з ними, щоб уточнити чи бачили вони мій лист (іноді буває, що воно надійде до папки «Спам» та його не розглянуть. Такі випадки вже були, нажаль, але з іншими компаніями). Перше, що мене здивувало — це те, що потрапив на дівчину, яка вже майже рік там не працює (телефон її знайшов на Доу). Тобто оновити контакт на сайті вже рік ніхто не зміг. Добре, я пішов у лінкедін та знайшов там іншу дівчину HR, яку додав у друзі та написав щодо свого резюме. Спілкування вийшло трохи дивним (чи може то я не так реагую, бо люди різні, емоції, війна в країні, тощо) тому що на моє питання щодо резюме, отримав відповідь майже одразу, що компанія «наразі не готова до діалогу». І все, повна тиша. Запитую її «чому тоді оновлюється вакансія на сайті» на що отримую відповідь «що це не компанія оновлює, а сайт, а Uapay вже визначилась з кандидатом». Питаю «Чому ви не залогінетесь на сайті та не видалите вакансію чи не призупинете її, щоб я та інші люди не надсилали вам своє резюме та не чекали вашої відповіді. Це ж буде й вам, й іншим людям добре та ніхто не буде затрачати час». На що отримав відповідь: «Мені зручно так, як є».
Усе, вакансія досі оновлюється та плутає інших людей. Мені так-то всеодно, але це здається не дуже професійним з боку обличчя компанії та не спонукає мене у майбутньому йти до них працювати, навіть якщо пропозиція надійде від них. Тому що «мені зручно так, як є»