SoftIndex LLC

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходив співбесіду, загальне враження позитивне! Було приємно спілкуватись. Після інтерв’ю не залишилось питань. В день технічної співбесіди HR перепитав, чи все в силі, що також сподобалось

Не допустили до співбесіди, аргументуючи, що я не маю вищої технічної освіти, хоча в резюме вказано, що я закінчив КПІ, спеціаність інженер конструктор, спеціаліст. Вважаю це не професіоналізмом hr.

Доброго дня, Володимир!
Дуже шкода, що у Вас залишилось погане враження на першому етапі спілкування.
Виникла помилка з моєї сторони по наданню Вам відповіді на відгук на вакансію, і я перепрошую за цю ситуацію.

Також хочу прокоментувати Ваш відгук.
Знайшовши діалог, я побачила, що дійсно написала Вам, що для нас є важливою закінчена вища технічна освіта. Я помилково надала Вам не ту відповідь. На що ви мені повідомили про те, що маєте технічну освіту і помістили чат до архіву, відповівши, що ця вакансія Вас не зацікавила, можливо саме тому я пропустила це повідомлення.

Мені прикро, що так сталось.
Сподіваюсь, що в нас ще буде можливість поспілкуватись детальніше з релевантної Вашому досвіду вакансії.

Дякую за ваш відгук, це дуже важливо.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.