SoftHouseGroup

81...200 спеціалістів
Вінниця, Poland

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу написати про позитивний досвід взаємодії з SoftHouseGroup, а саме з рекрутером Nataliia Briko. Я подавалася на вакансію Senior Node.js Developer через Джинні, і за декілька днів отримала запрошення на ознайомче інтерв’ю. Наталія детально розповіла про очікування від кандидата, поділилася інформацією про компанію і провела невеликий English screening, де мене порадували небанальні питання :)
Наступним етапом була технічна співбесіда, після якої мені дали корисний розгорнутий фідбек, за що окрема подяка технічному спеціалісту Андрію. Нажаль, далі я не пройшла, але в мене залишилися виключно позитівні враження про спеціалістів які працюють в цій компанії!

Підтримали: Натали Брико

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.