SoftFormance

21...80 спеціалістів
Таллінн (Естонія)

4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Відгукнувся на вакансію компанії в листопаді, жодної відповіді не отримав

Зробила тестове. Сказали: чим швидше зроблю — тим швидше перевірять. Через тиждень написали, що їм потрібно ще 7-10 днів. Пройшло вже 15 (а загалом з моменту відправки більше трьох тижнів). Я вже роботу встигла знайти, а вони все ще перевіряють))

Підтримали: Dennis IshchukIliaАндрій П

Сделал тестовое. Уже как месяц жду фидбек.

Ответили)) Лучше поздно чем никогда)))

Компанію визначають проекти, з цим тут все супер.

Підтримали: Lena Patrashok

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.