1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Очень уютная и комфортная атмосфера, никакой бюрократии, отличные отношения внутри коллектива.

Компания для тех, кто хочет спокойно работать, а не отвлекаться на бесконечные планирования, ретроспективы и митинги (без них, конечно, не обходится, но нет такого чувства, что эти вещи отнимают половину твоего рабочего времени).

В целом, советовал бы эту компанию людям, для которых доверие со стороны руководства, спокойная атмосфера и высокая квалификация коллег важнее, чем яркий офис с гироскутерами и игровыми приставками.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.