Пройшла два етапи співбесіди, і отримавши розгорнуту причину відмови, враження про компанію залишились лише позитивні. HR Ірина була дуже тактовна та уважна до CV, що давало відчуття персоналізованого підходу до обрання кандидата. Також, спілкування було відкрите, без жодних недомовок, що також складає враження відкритості та легкості процесів.
Всім щиро бажаю успіхів :)

Альона, дуже дякую вам за відгук — це дуже цінно для нас!
У нас також залишилися тільки позитивні враження від спілкування з вами.
Будемо дуже раді продовжити комунікацію у майбутньому, як тільки з’явиться така можливість.
Навзаєм, бажаємо вам успіхів і залишаємося на зв’язку!

Відповідь надали,скарги знімаю,хоча із за запізненням але все таки розгорнутий фідбек отримав,дякую HR комані.

Viktoriia Luzan, надасте мені фідбек,чи ще 6-ть місяців чекати?

Роман, доброго дня.
Вдячні вам за повідомлення — ми завжди прагнемо до прозорої і відкритої комунікації і дуже цінуємо будь-який зворотній зв’язок, який дозволяє нам покращувати свої робочі процеси.
Нам дуже шкода, що в даній ситуації вийшла певна дискомунікація у рекрутингвому процесі.
Хочемо вас запевнити, що ненадання фідбеків — не в нашій практиці, і тому я комунікувала з вами щодо результатів інтерв’ю, одразу після прийняття рішення. Дійсно, через певні обставини, на жаль, вийшла затримка з наданням деталізованого технічного фідбеку.
Наразі ми намагаємось встановити контакт з вами для надання фідбеку через email та на Djinni, де ми мали пересписку щодо вакансії.
Чекаємо на вашу відповідь і готові обговорити більш детальний фідбек та відповісти на ваші запитання в особистій комунікації.

Пройшов 3 етапи етапи співбесід, HR досить приємна і уважна до кандидатів, це була моя перша співбесіда за довгі роки, не зважаючи на хвилювання і не досконалу українську мову, я пройшов до 3-го етапу, спілкувався з регіональним менеджером, компанія має плоску ієрархіяю управління персоналом, що на мій погляд є перевагою, в цілому враження склалось позитивне.
SoftConstruct — це материнська компанія BetConstruct, розробник продукту букмейкера VBet та інших продуктів які вказані у них на сайті...

Дім, дякую тобі за зворотній зв’язок! Нам було дуже приємно з тобою спілкуватись і ми високо цінуємо приділений нам час.
Будемо раді повернутись до комунікації в майбутньому, як тільки випаде така можливість!
__
З повагою і найкращими побажаннями
Вікторія!

Softconstruct — это правильное место для развития своих карьерных навыков и амбиции!

Компания:

За время работы в этой компании меня окружал отличный коллектив профессионалов готовых к работе, вызовам и новым идеям. Лояльное и адекватное отношение на всех уровнях сотрудничества. Набор разнообразных продуктов, современным стеком и возможность презентовать собственные идеи. Отличный C-level и HR-департамент который всегда готов поддержать советом либо рассмотреть личные запросы. Лично меня также очень привлекает большое присутствие ML-based продуктов и возможности развиваться в данном направлении.

Офис:

Удобная локация в пешей доступности от метро Лукьяновская и Контрактовой.
Большой трехэтажный офис со всей необходимой техникой и принадлежностями придает желание возвращаться с улыбкой на работу.
Также большим плюсом являются языковые курсы, плейстейшн, пин-понг, тимбилдинги и библиотека!

Резюме:

Ребята, спасибо вам за опыт, знакоместа и продуктивно инвестированое время!
Смело рекомендую Softconstruct Ukraine!

Макс, спасибо, нам безумно приятно было с тобой работать эти годы. Спасибо за твою вовлеченность и профессионализм. Искренне желаем тебе успехов на новых профессиональных горизонтах Мюнхена :)

Вакансії SoftConstruct Ukraine