21 листопада 2024 11:48

Олександра Масловська, Офіс-менеджерка в СОФТКОМ

Достроково пройшла свій випробувальний термін в СОФТКОМі і ось уже третій місяць працюю на посаді офіс-менеджерки. Захотілось поділитись враженнями від роботи)

По-перше: хочу відзначити, що процес співбесіди був дуже професійним і доброзичливим. Вся команда, з якою я спілкувалась, дала мені чітке уявлення про роботу та атмосферу в компанії. Співбесіда пройшла в теплій і конструктивній атмосфері, що дозволило мені відчути себе комфортно та впевнено.

Щодо компанії в цілому — це місце, де цінують кожного працівника, підтримують професійний розвиток і створюють комфортні умови для роботи. Колектив дуже дружній і відкритий, а керівництво завжди готове допомогти та підказати, коли це необхідно. Враження від роботи тут тільки позитивні, і я дуже рада бути частиною цієї команди!

Підтримали:  Юлія Жиляк

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Олександро, дякуємо за щирий відгук! Нам надзвичайно приємно чути, що Ви задоволені співпрацею та атмосферою в нашій компанії.