Ось почався 34-й тиждень моєї роботи Product Owner-ом у Softcery. (Не всі РО ведуть лік у тижнях, але є і такі).

Відчуття, ніби працюю тут вже набагато довше, бо на моїх очах уже було стільки кількісних і якісних змін, що інколи й голова іде обертом. Обертом від покращень, масштабування, нових обов’язків і нових проєктів.

Мені подобається курс розвитку компанії і дуже приємно бути її частиною. Для мене, як для Product Owner-а, важливо відчувати зв’язок із продуктами, які ми створюємо. І тут, у Softcery, мені подобаються усі проєкти, до розробки яких я була залучена. Продукти, що роблять життя людей зручнішим і ефективнішим, а також можливість ділитися своїми думками, ідеями та прямо впливати на життя продукту — це те, що вирізняє Softcery і робить цю компанію чудовим місцем для професійного та особистісного зростання.

А ще через специфіку ролі я спілкуюся і знаю особисто усіх колег. Чому дуже рада, бо вони надихають і мотивують рухатися далі. У перший же день я захопилася ідеєю каналу Learning, у якому будь-хто може поділитися будь-чим, що може допомогти колезі у роботі чи в житті загалом. І цей канал — це лише частинка культури постійного розвитку, що є в компанії. Мені подобається говорити з колегами про новітні технології, книги з менеджменту чи історії, переходити за посиланнями на круті статті чи подкасти про AI, time management, чи плагіни у Figma.

У Softcery багато роботи і відповідальності, це водночас і надихає, і може налякати. Але страх чи невпевненість зникають майже відразу, коли дивишся на іконки в менеджері чи обличчя на дзвінку. Разом ми зможемо все💪

Я дуже задоволена своїм досвідом роботи в компанії Softcery. Я тут працюю як дизайнер UX/UI на парт-таймі. За ці 4.5 місяці я багато навчилася і виросла як спеціаліст, бо працювала над різними цікавими проектами. Особливо рада працювати з Марією, класним продакт овнером. Хочу відзначити Елайджу, нашого CEO, який завжди готовий допомогти. Також велике спасибі Славі, нашому менеджеру з маркетингу, надає велику підтримку, яка допомагає запобігти вигоранню.
У нас тут дуже дружня атмосфера, і всі ми спілкуємося на рівних. Навіть поза роботою ми обмінюємося мемчиками, корисною інформаціює, даємо поради один одному. Напевно тут потрібно подякува Каті, яка відповідає за пошук нових талантів. Вона знаходить таких класних кандидатів, які стають не просто нашими колегами, а частиною великої сім’ї Softcery.

Мені дуже пощастило мати таку можливість працювати тут!
Всіх з Softcery, хто зараз читає цей відгук, обіймаю 🤗

Добрый день!
Хотела откликнуться на вашу вакансию на jobs.dou.ua/...​oftcery/vacancies/239962

но у вас сломался сервис, на который перекидывает вакансия для передачи резюме и другой информации. На какую почту можно скинуть всю информацию?

Привіт!

Дякуємо, що написала про збій! Зі своєї сторони бачимо, що все працює.
Додатково написали тобі на пошту для зʼясування проблеми та можливості відгуку.

Бажаємо успіхів!)

Сьогодні рівно 1 рік, як я працюю у Softcery і з цієї нагоди вирішила, що пройшло досить часу, щоб залишити відгук!)

Для початку скажу, що я з тих людей, які не терплять, якщо їм щось не подобається. Саме через це я раніше часто змінювала види діяльності, йшла з компаній, якщо я відчувала, що щось не те.

Без перебільшень, Softcery — це перше місце роботи, звідки я не втекла)

Насамперед для мене важливі особисті кордони та work-life balance. Тому я дуже-дуже радію тому, що в компанії немає ніяких «попрацюй довше, бо в нас робота на результат». Ніхто не буде просити затримуватись ввечері чи працювати на вихідних. Навпаки, в будь-який час можна взяти вихідний або ж відпустку, що для мене просто ідеально.

По-друге, не можу не відмітити стосунки між людьми та загальну атмосферу. Такої відкритості, прозорості та щирості я ще ніде не зустрічала. Яка б ситуація не була, що б не сталось — все можна обговорити та прийти до спільного рішення.

По-третє, можливість впливати на процеси та рішення компанії. В Softcery важлива думка кожного, і немає значення чи ти працюєш вже декілька років, чи 3 дні. Компанія постійно розвивається, змінює процеси та стає кращою, а все завдяки людям, які в ній працюють.

За цей рік в Softcery я дуже виросла і безмежно за це вдячна!❤️

Тому якщо ви вагаєтесь чи подавати заявку на вакансію в компанію, то однозначно так! Впевнена, що вам тут сподобається🥰

Працюю у Softcery вже як 9 місяців. Перше, що хочу зазначити, дуже щирий, відкритий колектив. Кожна людина яка працює в компанії вмотивована, талановита і це видно неозброєним оком. Друге, що хочу зазначити це технологічний стек який використовується, а також внутрішні комітети які дозволяють покращити код на всіх проєктах. Третє, дуже швидкий розвиток у технічному плані, компанія робить усе, щоб ти максимально швидко прогресував, тому компенсує будь-яку літературу, проводить щотижневі дзвінкі backend, frontend комітетів де ти слухаєш, пропонуєш доцільні пропозиції щодо поліпшення коду. А також допомагає скласти персональний план розвитку, щоб максимально оперативно підтягнути свої технічні та нетехнічні скіли.

Також, мабуть, одні з найкращих умов співпраці на ринку, лікарняні, оплачувані й неоплачувані вихідні, немає затримок компенсації.

Я дуже сильно виріс за ці 9 місяців як у технічних, так і нетехнічних скілах, і я дуже радий що завітав у таку, дійсно класну компанію. Сміливо можу рекомендувати Softcery! Дякую, Softcery ❤️

Працюю в Softcery вже 1 рік та 4 місяці. Якщо порівнювати з часом, коли тільки прийшов у компанію та зараз, то багато чого покращилось. Приємно не тільки спостерігати, а також брати активну участь в удосконаленні процесів, онбордінгу нових людей та в обговоренні інших покращень.
Компанія зацікавлена у розвитку кожного свого співпрацівника. У моєму випадку я прийшов сюди як frontend розробник, але з часом також зацікавився backend розробкою на Go. Компанія дала мені можливість розвиватись як full stack, а потім я зрозумів, що backend моя любов і хочу розвиватись тільки там і знову ж ніяких проблем з цим не виникло і я почав працювати тільки на backend.
Softcery це компанія із людей у котрих збігаються цінності. Тут жодних затримок з компенсацією. Всі відповідально ставляться до своєї роботи та роблять наголос на якість.
Безперечно можу рекомендувати цю компанію!

Працюю вже 6 місяців і це період, за який проходять перші враження і емоції.
Відразу хочеться сказати — це компанія з душою, компанія з принципами, компанія для розвитку. Жодного натяку на сухий і одноманітний аутсорс, постійна робота над командою, над технологічним стеком, над процесами, над продуктами, над ідеями.
Наприклад, фронт-частина нових проектів зараз пишеться на технологіях і паттернах архітектури, про які тільки починають говорити в Grammarly або Aviasales. Це заслуга технократії, яка тут панує, і днів навчання (оплачуваний і вільний від роботи час для вивчення і практики чогось, що може допомогти розвинути експертизу), які в компанії практикуються

Філософія людей, які працюють поруч, відрізняється від стандартної в індустрії, тут скрізь атмосфера стартапу і відповідальності за кожен проект, над яким працює команда, тут повсюди бажання зробити якісний продукт, яким будуть користуватись люди

Хороші умови праці теж за умовчанням: лікарняні, оплачувані і неоплачувані вихідні, вчасна виплата компенсації (жодної затримки за період співпраці)

Сміливо можу рекомендувати як перше місце роботи, як місце роботи, якщо у вас позаду вже десятки компаній, або як місце, де ви зможете розвиватись

Дякую за можливість рости разом з тобою, Softcery 🚀

Працюю у Softcery уже більше, ніж півроку, тому хотів би трохи поділитись враженнями про компанію.💻
Пам’ятаю своє інтерв’ю на посаду Junior Front-end Developer, думав, що все буде як завжди: нудні питання, важка технічна теорія(яка тобі потім жодного разу не пригодиться у реальній розробці проекту) і безкінечні розповіді про те, що наша компанія найкраща(висока ЗП, різні плюшки і так далі) проте, на диво, всього цього не було.🎉 Інтерв’ю було дуже лампове і я зовсім не відчував якогось дискомфроту, склалося таке враження, що ми знайомі з Іллею та Славою(засновники Softcery) уже багато років і година часу пролетіла непомітно.😱
Після цього мене затвердили на позицію розробника і розпочався тестовий період, під час якого мені з усім допомагали, розказували і показували. Вже тоді я зрозумів, що це саме та компанія, в якій я хочу працювати.👍 Робочий процес дуже добре організований, кожен знає чим йому займатись і що йому треба буде зробити завтра, якщо виникають складнощі — їх можна разом обговорити і найти рішення.🕑🚀
Коли я прийшов у компанію, то вона ще була дуже молодою і тут працювали люди, які горіли ідеями, але не вистачало рук для їхнього втілення. Зараз же я можу сказати, що за 2021 рік значно збільшилась кількість розробників, ми опанували нові способи планування проектів, вчилися на своїх помилках та виправляли їх, провели багато експериментів з вдосконалення робочого процесу.📈 В Softcery завжди підтримується активність і жага до вивчення чогось нового(уже можу похвалитись, що тепер працюю Full Stack розробником, бо в свій час зацікавився backend-ом).💪
Загалом, я дійшов до висновку: Softcery — це саме та компанія, у якій ти зможеш розвиватись, втілювати круті ідеї в життя, отримувати гідну оплату за свою працю і просто спілкуватись у приємній та затишній команді.💫

Ще одна компанія у якої відсутня юридична інформація.

Сайт softcery.com зроблений на Tilda

Update: компанія зареєстрована як Softcery OÜ в Естонії ℹ️