18 лютого 2022 8:48

Taras Maister, Front-End Developer в Softcery

Працюю вже 6 місяців і це період, за який проходять перші враження і емоції.
Відразу хочеться сказати — це компанія з душою, компанія з принципами, компанія для розвитку. Жодного натяку на сухий і одноманітний аутсорс, постійна робота над командою, над технологічним стеком, над процесами, над продуктами, над ідеями.
Наприклад, фронт-частина нових проектів зараз пишеться на технологіях і паттернах архітектури, про які тільки починають говорити в Grammarly або Aviasales. Це заслуга технократії, яка тут панує, і днів навчання (оплачуваний і вільний від роботи час для вивчення і практики чогось, що може допомогти розвинути експертизу), які в компанії практикуються

Філософія людей, які працюють поруч, відрізняється від стандартної в індустрії, тут скрізь атмосфера стартапу і відповідальності за кожен проект, над яким працює команда, тут повсюди бажання зробити якісний продукт, яким будуть користуватись люди

Хороші умови праці теж за умовчанням: лікарняні, оплачувані і неоплачувані вихідні, вчасна виплата компенсації (жодної затримки за період співпраці)

Сміливо можу рекомендувати як перше місце роботи, як місце роботи, якщо у вас позаду вже десятки компаній, або як місце, де ви зможете розвиватись

Дякую за можливість рости разом з тобою, Softcery 🚀