13 серпня 2021 15:36

Ярослав Юхимчук, Golang Developer в Softcery

Працюю у Softcery уже більше, ніж півроку, тому хотів би трохи поділитись враженнями про компанію.💻
Пам’ятаю своє інтерв’ю на посаду Junior Front-end Developer, думав, що все буде як завжди: нудні питання, важка технічна теорія(яка тобі потім жодного разу не пригодиться у реальній розробці проекту) і безкінечні розповіді про те, що наша компанія найкраща(висока ЗП, різні плюшки і так далі) проте, на диво, всього цього не було.🎉 Інтерв’ю було дуже лампове і я зовсім не відчував якогось дискомфроту, склалося таке враження, що ми знайомі з Іллею та Славою(засновники Softcery) уже багато років і година часу пролетіла непомітно.😱
Після цього мене затвердили на позицію розробника і розпочався тестовий період, під час якого мені з усім допомагали, розказували і показували. Вже тоді я зрозумів, що це саме та компанія, в якій я хочу працювати.👍 Робочий процес дуже добре організований, кожен знає чим йому займатись і що йому треба буде зробити завтра, якщо виникають складнощі — їх можна разом обговорити і найти рішення.🕑🚀
Коли я прийшов у компанію, то вона ще була дуже молодою і тут працювали люди, які горіли ідеями, але не вистачало рук для їхнього втілення. Зараз же я можу сказати, що за 2021 рік значно збільшилась кількість розробників, ми опанували нові способи планування проектів, вчилися на своїх помилках та виправляли їх, провели багато експериментів з вдосконалення робочого процесу.📈 В Softcery завжди підтримується активність і жага до вивчення чогось нового(уже можу похвалитись, що тепер працюю Full Stack розробником, бо в свій час зацікавився backend-ом).💪
Загалом, я дійшов до висновку: Softcery — це саме та компанія, у якій ти зможеш розвиватись, втілювати круті ідеї в життя, отримувати гідну оплату за свою працю і просто спілкуватись у приємній та затишній команді.💫