3 відгуки

Працюю вже 6 місяців і це період, за який проходять перші враження і емоції.
Відразу хочеться сказати — це компанія з душою, компанія з принципами, компанія для розвитку. Жодного натяку на сухий і одноманітний аутсорс, постійна робота над командою, над технологічним стеком, над процесами, над продуктами, над ідеями.
Наприклад, фронт-частина нових проектів зараз пишеться на технологіях і паттернах архітектури, про які тільки починають говорити в Grammarly або Aviasales. Це заслуга технократії, яка тут панує, і днів навчання (оплачуваний і вільний від роботи час для вивчення і практики чогось, що може допомогти розвинути експертизу), які в компанії практикуються

Філософія людей, які працюють поруч, відрізняється від стандартної в індустрії, тут скрізь атмосфера стартапу і відповідальності за кожен проект, над яким працює команда, тут повсюди бажання зробити якісний продукт, яким будуть користуватись люди

Хороші умови праці теж за умовчанням: лікарняні, оплачувані і неоплачувані вихідні, вчасна виплата компенсації (жодної затримки за період співпраці)

Сміливо можу рекомендувати як перше місце роботи, як місце роботи, якщо у вас позаду вже десятки компаній, або як місце, де ви зможете розвиватись

Дякую за можливість рости разом з тобою, Softcery 🚀

Працюю у Softcery уже більше, ніж півроку, тому хотів би трохи поділитись враженнями про компанію.💻
Пам’ятаю своє інтерв’ю на посаду Junior Front-end Developer, думав, що все буде як завжди: нудні питання, важка технічна теорія(яка тобі потім жодного разу не пригодиться у реальній розробці проекту) і безкінечні розповіді про те, що наша компанія найкраща(висока ЗП, різні плюшки і так далі) проте, на диво, всього цього не було.🎉 Інтерв’ю було дуже лампове і я зовсім не відчував якогось дискомфроту, склалося таке враження, що ми знайомі з Іллею та Славою(засновники Softcery) уже багато років і година часу пролетіла непомітно.😱
Після цього мене затвердили на позицію розробника і розпочався тестовий період, під час якого мені з усім допомагали, розказували і показували. Вже тоді я зрозумів, що це саме та компанія, в якій я хочу працювати.👍 Робочий процес дуже добре організований, кожен знає чим йому займатись і що йому треба буде зробити завтра, якщо виникають складнощі — їх можна разом обговорити і найти рішення.🕑🚀
Коли я прийшов у компанію, то вона ще була дуже молодою і тут працювали люди, які горіли ідеями, але не вистачало рук для їхнього втілення. Зараз же я можу сказати, що за 2021 рік значно збільшилась кількість розробників, ми опанували нові способи планування проектів, вчилися на своїх помилках та виправляли їх, провели багато експериментів з вдосконалення робочого процесу.📈 В Softcery завжди підтримується активність і жага до вивчення чогось нового(уже можу похвалитись, що тепер працюю Full Stack розробником, бо в свій час зацікавився backend-ом).💪
Загалом, я дійшов до висновку: Softcery — це саме та компанія, у якій ти зможеш розвиватись, втілювати круті ідеї в життя, отримувати гідну оплату за свою працю і просто спілкуватись у приємній та затишній команді.💫

Підтримали: Slava YefremovElijah Atamas

Ще одна компанія у якої відсутня юридична інформація.

Сайт softcery.com зроблений на Tilda

Підтримали: Mykhailo Horshenin

Update: відмовилися від Tilda і переробили сайт на Next.js ще в грудні 2021.

Вакансії Softcery