SoftBlues

Львів

1 липня 2021 19:26

Maria Yatsiuk, People Partner в Intellias

Ймовірно, кожен HR залишає позитивний відгук:) Але я залишу позитивний відгук з інших причин) Я працюю в компанії уже більше 5-ти років на різних позиціях (від Sales Manager до HR департаменту).

За цей час компанія виросла, вдосконалила процеси, розиширила горизонти, збільшила фін винагороди та не перестає вдосконалюватись. Поряд з компанією ростуть люди.

Ми маємо приклади девелоперського росту від Junior до Senior, приклади як горизонтального та вертикального росту. Ми об’єднуємо харизматичних лідерів, навколо яких будуємо команди крутих експертів.

Ми робимо акцент на розвитку, тому компанія покриває витрати на навчання (проходження курсів, для HR відділу — членство в клубі People First для прикладу, Для PHP Dev та Front End девів- індивідуальні Level UP стратегії з можливістю отримати ментора для себе та стати ментором для когось і т.д.)
Для мене Softblues — це круті люди, для яких розвиток — це норма, які вміють слухати та чути і підтримати, якщо є така потреба, це місце, в яке хочеш повертатись з відпустки.

Із звичайного побутового: це офіс неподалік від центру в парковій зоні, це можливість гнучко формувати графік, можливість працювати ремоут, коли є потреба, зручно планувати відпустки.

За останній рік компанія кількісно виросла (орієнтовно на 60-65%) і ми продовжуємо рости! І мене драйвить це постійне відчуття масштабування:)

Якщо у Вас є відчуття, що все залежить від вас, для вас важливо бути почутим, мати прозорі процеси, розуміти напрям свого розвитку та чітко розуміти свої цілі, нам з вами по дорозі)

Підтримали:  Denys Panchuk Olga Pylypchuk Halyna Serbin