Одна з кращих компаній де мені пощастило працювати!

Чудова компанія! Дружній колектив, тепла, спокійна атмосфера, комфортні умови праці. Керівництво уважно та з повагою ставиться до підлеглих, зацікавлені в освіті та розвитку працівників

Поддержали: Maria YatsiukOlga Pylypchuk

Працюю в компанії SoftBlues(Siteimage), лише позитивні враження. Команда дуже професійна та підбирається під кожен проект враховуючи його особливості. Робочий процес дуже налагоджений (від планування проекту до реалізації та тестування) — це забезпечує високу якість продукту.
Кожен працівник є почутим керівництвом. Для розвитку працівників створені всі умови. Є курси англійської, конференції та час на особистий професійний розвиток. Офіс дуже комфортний та просторий. Для працівників є: парковка (авто, та велосипедна), кухня, зона відпочинку,
комфортне робоче місце. Всього найкращого команді та керівництву!

Поддержали: Maria YatsiukOlga Pylypchuk