SoftBistro

Львів, Хмельницький

14 листопада 2018 14:17

Taras Andrushchakevych, Software Architect

Працював в цій компанії на протязі майже чотирьох років і залишились приємні враження. З хорошого — компанія завжди намагається йти на зустріч і в більшості випадків є дуже лояльною до працівників. Подобається підхід до організації робочих моментів в офісі + сам офіс хоч і невеликий але доволі комфортний (особливо зручно продовити ремоутні мітинги з допомогою cisco meeting center). Є можливість розвиватись і компанія намагається сприяти цьому (компанія заохочує овнершип, перформанс евалуейшени кожних пів року, тісна співпраця з замовниками, часті поїздки в США). Організація робочих поїздок в штати також ніколи не підводила і не виникало проблем з компенсацією, чи будь якими іншими організаційними моментами. HR працює добре оскільки потрібні вакансії в команду завжди закривались в межах розумних термінів і хорошими спеціалістами. Дуже класний колектив з дружньою атмосферою, корпоративні святкування також на хорошому рівні. В цілому я радий що у мене була можливість попрацювати на цікавих проектах і отримати хороший досвід разом з SoftBistro. Ви кльові!!!