ThinkStage Conference — 30+ speakers about BA, Product, UX. Regular price ends May, 24.

SoftBistro

Львов, Хмельницкий

rRSS

Проходив стажування по напрямку DE/BI. Тільки найкращі враження та спогади!!! В першу чергу хочется відмітити людей, які працють тут. Дуже класний колектив, до будь-кого можно звернутися за допомогою чи консультацією. Тобі завжди допоможуть. Справжня команда!!! Хоча я був тільки стажером, я відчував себе повноцінним членом цього класного колективу.
Офіс в центрі міста в сучасному бизнес-центрі, зручне розміщення, комфортні меблі, гарний дізайн інтер’єру, сучасне обладнання!
В компанії піклуються про професійний розвиток співробітників. Заняття з англійської мови прямо в офісі, курси, відвідування конференцій та ін. Співробітники компанії є менторами ІТ курсів.
Для мене це був безцінний досвід!!! Дякую усім!!!
P.S. Окремо хочу подякувати:
Alexander Ruban — від тебе я вперше дізнався про SoftBistro;
Eugene Kushta — завдяки тобі я потрапив на стажування;
Alexey Khoma — за менторство, це було круто;
Victor Borschak — за гарні пропозиції;
Viktoriia — за цікаві бесіди та практику спілкування англійською;
Yuliia Holub та Viktoriia Sokolova — найкращі HR, за вашу допомогу в усьому.

Поддержали: Viktoriia Sokolova

Працював в цій компанії на протязі майже чотирьох років і залишились приємні враження. З хорошого — компанія завжди намагається йти на зустріч і в більшості випадків є дуже лояльною до працівників. Подобається підхід до організації робочих моментів в офісі + сам офіс хоч і невеликий але доволі комфортний (особливо зручно продовити ремоутні мітинги з допомогою cisco meeting center). Є можливість розвиватись і компанія намагається сприяти цьому (компанія заохочує овнершип, перформанс евалуейшени кожних пів року, тісна співпраця з замовниками, часті поїздки в США). Організація робочих поїздок в штати також ніколи не підводила і не виникало проблем з компенсацією, чи будь якими іншими організаційними моментами. HR працює добре оскільки потрібні вакансії в команду завжди закривались в межах розумних термінів і хорошими спеціалістами. Дуже класний колектив з дружньою атмосферою, корпоративні святкування також на хорошому рівні. В цілому я радий що у мене була можливість попрацювати на цікавих проектах і отримати хороший досвід разом з SoftBistro. Ви кльові!!!

Поддержали: Vadym KhodakViktoriia Sokolova

Проходила стажировку в этой компании по направлению Python development. Получила ценный опыт работы над проектом в команде, значительно улучшила свои навыки как разработчика. Время проведенное в период стажировки оставило позитивное впечатление, компания заинтересована в развитии своих сотрудников, поощряет творческий подход к работе.

Поддержали: Vadym KhodakViktoriia Sokolova

Нічого поганого не можу сказати про компанію, офіс класний, кілька знайомих там працює — від них поганих відкликів не чув, але своє враження про HR менеджерів залишу. Проходив там співбесіду, по рівню знань не підійшов їм. Такий висновок я сам зробив, тому що ніякого фідбеку після співбесіди не отримав. Більше того через 2 тижні на емейл я регулярно отримував листи з описом тієї ж вакансії, а одного разу навіть телефонували і просили прислати CV.

Поддержали: Alex Oliinyk