soft Xpansion: sX-Space

Винница, Bochum (Germany)

Один з небагатьох Україні розробників на open-source платформі Alfresco. Мають солідний портфель проектів для великих бізнесових замовників (банки, агрохолдинги) та держструктур (органи місцевого самоврядування, ЦНАПи, національні служби). Відкрита структура кар’єрного зростання — кожен може спробувати різні ролі відповідальності, щоб знайти для себе сферу найкращої реалізації талантів. Різноманітні проекти, дружні команди, невимушена атмосфера керівництва, корпоративні бонуси (спортивні змагання, мовні курси, тімбілдінги).

Працюю в компанії вже 2 роки, хочу відмітити грамотну організацію робочого процесу, клієнтоорієнтований підхід. Компанія Софт Експаншен Україна працює з державними замовниками, бізнесовими та міжнародними проектами. Лояльне та дбайливе ставлення до персоналу, його розвиток. За час своєї роботи я була на багатьох заходах, форумах, семінарах та навчанні, що допомагали вдосконалювати скіли та оплачувались компанією. Корпоративна культура, навчання англійської мови, теніс, футбол, волейбол — усі ці «плюшки» доступні усім співробітникам. Але найцінніше — це команда. Те відчуття, коли ти пишаєшся, що працюєш поряд з професіоналами, натхненними та потужними!)

Поддержали: Анна Бурдыга

Компанию не рекомендую, "шарашкина контора«,разве что в совсем крайнем случае. Довелось мне подать резюме на их вакансию «Системный администратор», а вышло из этого следующее:
1. Отправил им свое резюме через несколько сервисов, включая DOU.
2. Спустя где-то 2 недели приходит письмо (не от HR, а от человека, который сейчас занимает эту должность), ну ок, думал с ним проще будет беседовать.
3. Письмо имело следующий текст: «Мы рассмотрели ваше Резюме на вакансию, опишите кратко, как вы отвечаете пунктам которые указаны в вакансии». Зачем вы просите меня описать соответствие вакансии, если вы смотрели мое резюме, где все это указано.
4. Ок, написал — итог такой, что на связь они больше не выходили, т. е. даже не сказали, что я им не подхожу и почему.
5. Единственная контора, которая не смотрит твой LinkedIn профиль и не читает резюме!
Сюда же можно дописать, что их сайт до сих пор крутится на http, что для IT компании можно считать постыдным в современном мире (могли бы заказать бесплатный сертификат LetsEncrypt)

Доброго дня, Андрію! До нашої компанії надходить багато резюме на різні вакансії. Всі резюме безумовно обробляються та надсилаються нашим профільним спеціалістам, а вже потім обробляються відповідно послідовності рівня резюме. Ваше резюме розглядав профільний співробітник, який шукав нових спеціалістів. Питання спеціаліст ставить для того, щоб переконатися у вашому досвіді та розумінні посади, на яку Ви надсилали резюме.
Також, на жаль, Ваш профіль в LI неактивний та Ви відмовились давати свої контакти для співбесіди. Зважаючи на це, не зовсім зрозуміло для чого Ви написали цей відгук, коли Ви нічого не знаєте про нашу компанію, а те що Ви написали про неї не відповідає дійсності.

З повагою, HR менеджер soft Xpansion