14 квітня 2022 18:04

Svitlana Palamarchuk, Product Manager

Мені подобається, що на моєму продукті підтримують всі мої ініціативи, не бояться експериментів, вся команда максимально професійна і дуже сеніориста. Токсичні люди відсутні <3

Підтримка під час війни: постійна підтримка ЗСУ, ТРО, фонду Повернись живим (і СЕО багато донатить з особистих коштів, в компанії подвоюють донати працівників), постійна допомога родичам працівників.
Коли була евакуація — допомагали не тільки працівникам та родичам першої лінії. Працівники змогли евакуюватись з домашніми тваринками :)

З того, що важливо було б зазначити в нинішній час, не було жодних скорочень і також можна волонтерити по можливості і якщо таке бажання є.

Також є внутрішні школи, можна прокачувати знання. Проводяться нетворкінги з колегами, завжди можна знайти людину з експертизою в тому чи іншому питанні.

Напишу апдейт через рік :)

Це був максимально крутий досвід! На жаль, все хороше закінчується. Ми попрощались на дуже позитивній ноті з надією колись ще попрацювати разом в майбутньому.
Якщо вагаєтесь, чи йти працювати в SKELAR — раджу навіть не вагатись. Я б ніде стільки не дізналась про аналітику і репорти, про те, як ростити стартап і не отримала б стільки безцінного досвіду. 10 з 10! Навіть 11 з 10 :)

2-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»