SnoopGame QA

81...200 спеціалістів
Харків, Дніпро

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Такий цирк ще треба пошукати) Оминайте цю кантору як щось смердюче на вулиці.

Підтримали: Степан Андрійович

Доброго дня, Павло!
Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже шкода, що на етапі комунікації про співпрацю у Вас виникли подібні враження про нашу компанію. Ми уважно вивчимо та проаналізуємо зворотній звʼязок який Ви отримали та пропрацюємо наші помилки, щоб стати краще. Сподіваюсь, що в майбутньому у нас буде змога попрацювати разом та ми зможемо зарекомендувати себе з позитивної сторони. Ще раз дякую та бажаю успіху.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.