SnoopGame QA

Харків

Працював у компанії у період 2018-2020 рр.
Це була моя перша IT компанія і перша серйозна робота. Я дуже вдячний що мій шлях почався саме тут.
Компанія дає нереальний буст по розвитку у всіх напрямках тестування і менеджменту як бонус. За час роботи пройшлов шлях від Trainee QA до QA Project Lead на аутсорс проектах. Це був дуже цікавий та насичений шлях.
Можу сміливо рекомендувати цю компанію, для потачківців це точно, тут дать круту базу.
SnoopGameQA :green_heart:

Крута компания з крутими ідеями та продуктом! Було одне задоволення з вами працювати. Сподіваюсь на майбутню плідну співпрацю!

Підтримали: Olha SytnikMarina Rogal

Доброго дня, Ольго!
Дякуємо за теплий відгук. Ми надзвичайно цінуємо Вашу участь у Playtest-дні в нашій компанії. Сподіваємося на подальшу, плідну, співпрацю у майбутньому, на нових Playtest-днях.
Разом ми зможемо досягати ще більших висот. Всього найкращого вам!

Єх шкода, але таку компанію треба оминами всіма дорогами і зроблю розголос по соц мережам. поясню — зараз вони в пошуках Trainee Manual QA Engineer. Тобто людину, яка вчиться під компанію. При зарплаті в 200-400 доларів вимагають — Proficiency in English at the C1-Advanced level.
Це вже смішно. Бо шоб таке вимагати при такій зп-треба буде недалеким. Але ок.Надіслав своє резюме, де вказано, шо маю закінчені курси і шо я отримав?

Marina Rogal
5 бер 2024 17:29
Микита, доброго дня!

Дякую за інтерес до нашої вакансії і Ваше CV, я з ним ознайомилася.
Ваш досвід наразі не відповідає вимогам даної вакансії.
Буду рада спілкуванню у майбутньому, при можливості співпраці.
Гарного вечора та успіхів в пошуку!

З повагою| Recruiter
Marina Rogal

А тепер шо вони вимагають -Required Skills:

— Proficiency in English at the C1-Advanced level.
— Understanding of modern gaming applications.
— Knowledge of testing theory.
— Ability to write test documentation.
— A rich gaming experience in various genres.
— Desire to develop in game development testing with the best experts in this field.

і це від трейні. + ще і не беруть. хоча при такій посаді людина НЕ забовязана мати досвід. тому сміх, а не компанія

Підтримали: Nina AvramPavlo Lakatosh

Доброго дня, Микито!
Дякуємо Вам за зворотний зв’язок, адже кожен фідбек допомагає нам пропрацьовувати наші слабкі сторони та ставати кращими. Нам дуже шкода, що на етапі відгуку на вакансію у Вас виникли подібні враження про нашу компанію.

На момент Вашого відгуку на нашу вакансію Trainee QA з рівнем володіння англійською С1 Ваш профіль вказував на пошуки позиції UI/UX designer, з рівнем володіння англійською В2, досвідом роботи 7 років в інших сферах та зарплатними очікуваннями в декілька разів вищими за зазначену вилку позиції Trainee QA. Крім того, у Вашому супровідному листі не зустрічалася інформація, що Ви знаходились у пошуку роботи саме у сфері QA.
Відповідно до вищезазначених моментів ви отримали відмову у проходженні наступних етапів відбору у нашу компанію на позицію Trainee QA.

Дякуємо за приділений час та бажаємо успіхів у подальшому пошуку відповідної позиції.

Такий цирк ще треба пошукати) Оминайте цю кантору як щось смердюче на вулиці.

Доброго дня, Павло!
Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже шкода, що на етапі комунікації про співпрацю у Вас виникли подібні враження про нашу компанію. Ми уважно вивчимо та проаналізуємо зворотній звʼязок який Ви отримали та пропрацюємо наші помилки, щоб стати краще. Сподіваюсь, що в майбутньому у нас буде змога попрацювати разом та ми зможемо зарекомендувати себе з позитивної сторони. Ще раз дякую та бажаю успіху.