SMISS

21...80 спеціалістів
Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Всем привет! Хочу поделиться своим мнением о компании. Это моя первая компания, и эмоции только положительные: крутой коллектив, который всегда поддерживает и помогает в решении любых вопросов, современные ноутбуки/компьютеры, комфортабельный офис, апп зп, всегда идут на встречу в решении проблем.. И ещё много положительных моментов, которые и не перечислить в одном отзыве! Если вы ищете вторую семью, где будет комфортно работать и развиваться, то вам сюда. Работаю 1.3 года и всем доволен!!

Підтримали: DARIA MINAKOVA

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.