SMIDA

Киев, Днепр

Пропрацюва бізнес-аналітиком в SMIDA близько року і хочу сказати, що це найкраще місце для розвитку в якому доводилось працювати. Компанія зацікавлена в рості своїх працівників. Проекти цікаві, процеси поставлені професійно.
Імпонує культура відкритості і можливість впливати на бізнес процеси. Оточення професіоналів мотивує бігти вдвічі швидше і працювати ефективніше.
В команди великі перспекти,а в Дії великі конкуренти :)

Поддержали: Алла Нычик

Проработал в компании (Днепровский филиал) 8 месяцев на позиции Junior Java Developer, хочу высказать свои впечатления.
Коллектив небольшой, очень дружный. Таски интересные, есть возможность предлагать свои идеи и решения в проект, начальство всегда прислушивается, поэтому есть всегда куда развиваться.

Также бонусом оформление по КЗоТ и оплата за счет компании профильных конфереций и других типов повышения квалификации.

Поддержали: Denis MurynkaАлла Нычик