SMIDA

21...80 спеціалістів
Київ, Дніпро

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пропрацюва бізнес-аналітиком в SMIDA близько року і хочу сказати, що це найкраще місце для розвитку в якому доводилось працювати. Компанія зацікавлена в рості своїх працівників. Проекти цікаві, процеси поставлені професійно.
Імпонує культура відкритості і можливість впливати на бізнес процеси. Оточення професіоналів мотивує бігти вдвічі швидше і працювати ефективніше.
В команди великі перспекти,а в Дії великі конкуренти :)

Підтримали: Алла Нычик

Проработал в компании (Днепровский филиал) 8 месяцев на позиции Junior Java Developer, хочу высказать свои впечатления.
Коллектив небольшой, очень дружный. Таски интересные, есть возможность предлагать свои идеи и решения в проект, начальство всегда прислушивается, поэтому есть всегда куда развиваться.

Также бонусом оформление по КЗоТ и оплата за счет компании профильных конфереций и других типов повышения квалификации.

Підтримали: Denis MurynkaАлла Нычик

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.