Smart Tek Solutions and Services

Київ, Львів, Вінниця, Piscataway, NJ

3 відгуки

Всем привет!
Короче говоря компания немного странная два раза был кол с HR и два раза HR пропадал(две разные вакансии). Причем не просто с HR созвонился, а я прошел все этапы собеседования от знакомства до общения с клиентом. Не фидбека, не ответа — короче просто тишина. В общей сложности потратил на неё 4 часа своей жизни.
Я понимаю всех людей и все бывают заняты, но тут особый случай.

P.S.
Я всегда читаю отзывы и надеюсь тот отзыв поможет кому-то потратить свое время более продуктивней чем на собес с этой компанией.
Всем добра и мирного неба)

Пропрацював у Smart Tek майже 2 роки. За цей час компанія суттєво розширилася, з’явилися масштабні проекти і багато напрямків куди можна розвиватися.

За час роботи у компанії працював на кількох проектах, кожен був по-своєму цікавий.

Компанія цінує людей, поважає думки та бажання кожного, допомогає розвиватися (оплачені курси, сертифікації, внутрішні івенти для обміну досвідом).

Це був дуже хороший досвід, з більшістю колег й досі підтримуємо зв’язок)

Роман, дякуємо тобі за відгук і за співпрацю)
Працювати з тобою надзвичайно приємно, будемо раді бачити тебе у нашій команді знову.

Побудова бренду компанії завжди розпочинається із розмови з рекрутером, зазвичай.

Приємно була здивована професійним підходом Святослава, який чітко та структурно розповів про перспективи компанії та описання процесів та команди на етапі HR interview на позицію Head of Marketing.

Зважаючи на досвід спілкування з іншими рекрутерами на ринку ИТ з рекрутерами, можу передбачити, що команда аналогічно професійно підібрана. З чого й починається розвиток бренду!)

Буду рада спілкуванню на інших етапах!

Оксана, дякуємо, що поділилися своїм відгуком про перший етап співбесіди.
Так, ми дбаємо про підбір кваліфікованого персоналу і також слідкуємо за тим, що б кожен працівник мав можливості для кар’єрного розвитку та почувався комфортно. Ви влучно зауважили, що це — фундамент для створення бренду компанії.
Бажаємо Вам успіхів на кар’єрному шляху та розвитку разом з Smart Tek!

Вакансії Smart Tek Solutions and Services