Відгуки про компанію SmartHunt Consulting

11 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Z-фашист в якості засновника компанії, наполегливо рекомендую здати в СБУ, а не співпрацювати

Підтримали: Andrey LiashukJaroslav Shkarupilo

перш ніж працювати з ним перегляньте його позицію : www.linkedin.com/in/vladimirborodulin

Какое же большое желание встретить этого упыря в живую. Я б ему показал что тут ублюдок нациский.

Бля, я х.з. Уйобка-тіпа-фаундера цієї неіснуючої шараги на днях понесло п*здою по кочках шляху, відомого як «настільки товсто, що навіть тонко».

Скільки зарікався шукати в діях ватних чмошників хоч якийсь сенс, але трясця... в чому тут сенс? Розповісти всім, як вялікаяраїсся усіх «пабєдіт», ну тіпа «скоро», «совсем-совсем скоро», одночасно не приховуючи, що власний тухес в цього цілком дієздатного здорового йовбака тимчасово захований в пєдєрації, хоча тіпа при такій впевненості та куражі мав би сидіти в Одесі та не рипатися, а то ж просустить так ним очікувану зустріч руснявих виблядків в перших рядах.

Абиллімальчік? Хоча, принаймні сторінка на ДОУ була ще в середині 2021го — web.archive.org/...​ies/smarthunt-consulting
На лінкедіні я х.з. як перевірити дату створення аккаунту, але 17К коннекшенів та сотня ніби як реальних ендорсерів натякають, що не зовсім бот.

Додам скрин коммента одного з кофаундерів, про війну, тому що вже все потер
www.dropbox.com/...​7945823723012_n.jpeg?dl=0

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.