Відгуки про компанію SmartApps

31 жовтня 2024 16:46

Олег Пилипчук, Unity Developer в KillaFactory

Пропрацював у цій компанії більше двох місяців на позиції Unity Developer і хочу поділитися своїм досвідом. Спочатку все йшло добре — атмосфера в колективі була приємною. Зарплатню за перші два дні роботи (оскільки я почав працювати в кінці місяця) я отримав вчасно. Проте, пропрацювавши ще місяць, я не отримав жодних виплат. Після того, як звернувся до керівництва з цього приводу, отримав лише відмовки, ігнорування на декілька днів, постійні переноси виплат на пізніший термін і «подяки» за терпіння.
Розуміючи, що затримки можуть бути пов’язані з труднощами компанії, я продовжував працювати та чекати. Проте рівно через два місяці після початку роботи керівник компанії в спільному чаті оголосив про розпуск всієї команди Unity і перекваліфікацію її з фултайму на фріланс з обіцянками згодом погасити всі заборгованості. На момент написання цього відгуку, крім виплати за ті два дні, я так і не отримав жодної оплати.
Сподіваюся, що це не є спробою уникнути відповідальності і що компанія виконає обіцяні зобов’язання, погасивши заборгованості.


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Оновлення: На цей момент всі виплати були здійснені, і я отримав зароблені кошти в повному обсязі.