1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Відносно молода, доволі динамічна компанія з більшістю стейкхолдерів в США. Вразив досвід спілкування з американцями: дружелюбні, оптимістичні, але при цьому професійні і вимогливі. В компанії дуже лояльне відношення до працівників: віддалена робота, гнучкий графік, оплачувані лікарняні без довідок, та й взагалі компанія дуже багато в чому йде на зустріч працівникам. В деяких моментах є нескординованість між київським та американським офісом, але не на настільки, щоб це блокувало роботу. Ще з особливостей: складний продукт, особливо якщо працювати в команді американського проекту. Але в цілому досвід роботи тут більш позитивний: мінімум бюрократії, простота та відкритість.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.