SoftTeam

Київ, Нью-Йорк (США), Таллінн (Естонія)

Почалі співробітництво в травні 2023 року, вдячний тим членам команди з ким встиг краще познайомитись та перейняти їхній досвід. Команда підтримує креативність своїх колег та завжди готова до розвитку за домопогою комунікації!

Підтримали: Daria Kolesnikova

Дякую, Ром! З тобою приємно працювати))

Я прийшов сюди в кінці червня і мені дуже все подобається на момент коли я пишу відгук, дуже добра та весела команда професіоналів які знають свою роботу, цікаві проєкти й гарне відношення до роботи та до тебе як до працівника та людини.

Підтримали: Daria Kolesnikova

Макс, дякую тобі за відгук! Ми дуже раді, що ти з нами)) Ти насправді чудова людина та крутий спеціаліст. Попереду нас ще чекають багато різноманітних та цікавих проектів.

hr спілкуєься російською (що є мінімум дивно під час війни; та й загалом чому я маю цю мову розуміти), а після мого зауваження, що я російською не спілкуюсь, просто мовчить у відповідь.

Добрий день, Ольга! Мені дуже шкода, що у вас виникло непорозуміння з людиною, з якою ви спілкувалися попередньо, та приносимо вам за це щире вибачення. Наразі була проведена бесіда зі співробітниками стосовно використання російської мови.

я не знаю, як працює вся компанія, але hr-інтерв’ю було огидне. Інтерв’юер не представився, намагався висміяти професійний досвід, і чомусь з першої хвилини розмовляв у нарочито хамській манері. Можливо, хизуючись перед кимось з колег, які теж були приєднані до дзвінка, і яких, зрозуміло, теж не представили.

повторюсь, що не знаю, як працює сама компанія, але якщо на першій зустрічі компанію представляє така потороча — не думаю, що загальний клімат в ній окей.

Добрий день, Богдан! На жаль, в той момент коли ви проходили співбесіду я ще не працювала в компанії та не можу прокоментувати ситуацію, яка у вас склалася. Але зі свого боку я хочу вибачитися перед вами та можу зробити все можливе у подальшому, щоб схожих ситуацій чи інтервʼю з боку компанії та з кандидатами не відбувалося.