"СМАРТ-КАРТЫ УКРАИНЫ"

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в этой компании и могу с уверенностью сказать, что получил огромный опыт в работе с клиентами, разработке и развитии новых идей в сфере FID, проведении аудитов и консультаций. Коллектив очень дружный и сплоченный. Компания клиент-ориентирована и нацелена на максимальный результат. Одна из первых открыла собственное производство чипированных браслетов и карт, что позволило быстро расти и развиваться.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.