Sloboda Studio

Poland, Ukraine

24 жовтня 2022 12:36

Єлизавета Кузьмінчук, IT Recruiter PMI в PMI

ділюсь негативним досвідом. проходила співбесіду на позицію IT Recruiter, 6 жовтня(!!). до кінця тижня мала отримати фідбек. 14 жовтня сама написала рекрутеру нагадала про себе, на що отримала відповідь аж 17 жовтня (через три дні) що фідбеку не було. написала рекрутеру ЗНОВУ 24 жовтня і нагадала про себе (тобто пройшло вже майже 2 тижні мовчання) на що вона мені відповіла що вакансія на паузі і вона не пише мені, бо завантажена. професіоналізм на рівні.

Підтримали:  Lena Pisarieva

Доброго дня Єлізавета,
Дякую вам за відгук. Мені дуже прикро, що наше спілкування не було достатньо прозоре та не відповідає вашим очікуванням.
Я пам’ятаю нашу співбесіду та мої приємні враження від неї.
Вакансія була відкрита на почтаку жовтня і ви були однією з перших кандидаток. Ви, як досвідченний фахівець, знаєте процес найму і я додатково вас попередила на співбесіді, що вже заплановані колли з іншими кандидатами.
Ваксансія наразі на паузі, але ви були у шортлісті.
Відповідала я вам кожен раз, як ви мені писали.

Телефонувала вам, але ви не відповідаєте. Якщо вам потрібен фідбек, то можу його написати тут, або у приватних месенджерах.

Зі свого боку вже розробляємо підхід до більш прозорої та чіткої комунікації з кандидатами. Дякую, що робите нас краще.