SlidePresenter GmbH

21...80 спеціалістів
Харків, Франкфурт-на-Майні (Німеччина)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработал в компании около 2,5 лет фронтенд разработчиком, главным плюсом считаю работу в команде профессионалов, от которых можно перенять очень полезный опыт, ну и работа в продуктовой компании это как в семье), можно работать удаленно тоже большой плюс!

Підтримали: Олександр Притула

Спасибо, Саша, мы всегда будем рады видеть тебя в компании снова!

Працював в компанії фронтенд розробником, залишились тільки гарні спогади: дружній колектив, корпоративи на природі та в барах 😉, цікаві таски та відкритість до нових рішень. Цікавими були інтерактиви для підвищення результативності та кваліфікації команди з залученям спеціалістів та за участі СЕО. Спокійно можу порадити вибрати цю компанію.

Підтримали: Олександр Притула

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії SlidePresenter