SlidePresenter GmbH

Харків, Франкфурт-на-Майні (Німеччина)

2 відгуки

Проработал в компании около 2,5 лет фронтенд разработчиком, главным плюсом считаю работу в команде профессионалов, от которых можно перенять очень полезный опыт, ну и работа в продуктовой компании это как в семье), можно работать удаленно тоже большой плюс!

Підтримали: Олександр Притула

Спасибо, Саша, мы всегда будем рады видеть тебя в компании снова!

Працював в компанії фронтенд розробником, залишились тільки гарні спогади: дружній колектив, корпоративи на природі та в барах 😉, цікаві таски та відкритість до нових рішень. Цікавими були інтерактиви для підвищення результативності та кваліфікації команди з залученям спеціалістів та за участі СЕО. Спокійно можу порадити вибрати цю компанію.

Підтримали: Олександр Притула

Вакансії SlidePresenter