3 відгуки

купа спамерів. не вказуйте там основний емейл. від розсилок неможливо відписатися,
«P.S. You can turn email notifications off in profile settings» це знущання чи відписка для гугла, спеціайльно зайшов і перевірив, всі галочки там зняті(акаунтом не користувався, колись давно створим щоб подивитися на цей сервіс). а спам все одно приходить. довелося позначити то як спам в гмейлі.

Скайворкер — це як велика сім’я професіоналів. Тут робота робиться не для галочки, а тому що ти реально її любиш та цінуєш, переживаєш за результати, за клієнтів та за свою команду. Я працювала тут рік та 2 місяці. В першу чергу мене драйвила кількість результатів та наша атмосфера в команді, челенджі та крутизна клієнтів, які звертаються в Скайворкер. Я рада, що працювала в такій компанії.

Більше року працюю в Skyworker. Ця компанія дійсно вирішує проблему. Питання пошуку себе і свого місця болюче для спеціалістів будь-якого рівня. Ситуація така, що одна людина ніколи не зможе зібрати тієї експертизи і аналітики, яка потрібна, щоб точно зорієнтуватись на ринку, дізнатись, яка «начинка» насправді є в кожній компанії, і як завжди залишатись затребуваним на ринку.

Skyworker заточені саме на глибоку аналітику, широкий нетворк IT компаній та менторство. Кожен має контролювати свою кар’єру. І якщо ви вже проводите більшу частину життя на роботі, вона має приносити не тільки гроші, а й професійне та моральне задоволення.

Особисто для мене Skyworker приносить задоволення))
P.S. Цей колектив просто неймовірний. Стільки сміху і доброти в мене не було в жодній команді.
Дякую вам Скайворкери.

Підтримали: Максим Павлущенко