Skywind Group

Київ, Бірмінгем (Велика Британія), Бухарест (Румунія), Нікосія (Кіпр)

22 грудня 2017 22:38

Irunya Zaporozhets, Middle QA Engineer (Manual) з 2017 року

Всім привіт. Я співпрацюю з SkyWind лише 2 тижні та я вже маю, що розповісти.
Я QA з досвідом понад 4 роки. Співпрацювала з різними компаніях та колективами. Та я була просто вражена тим відношенням яке тут присутнє, тими умовами та атмосферою в цілому. Компанія має великий офіс в Гулівері з прекрасним видом на Київ (офіс на найвищому рівні). Дві ігрові кімнати, харчування, снеки, організація тренажерної зали та страхування! А ще, люди які тут знаходяться виглядають дуже щасливими!
Мені дуже сподобалось як організована робота для QA Engineer. У кожного є свій проект який IT спеціаліст веде від ідеї до релізу. Фактично саме QA є найобізнанішим в рамках свого продукту і саме до нього приходять із запитаннями та залучають до вирішення різних питань. Проекти досить часто змінюються, приблизна тривалість циклу розробки однієї гри 2-3 міс., що теж є суттєвою перевагою, бо тестувальник не втомлюється тестити одне й теж. Ще хочу відмітити, що в Sky Wind є спеціалісти вищого рівня не нижче Middle, що теж дуже відчувається.
Фантастичні тренінги та семінари (в Буковелі наприклад ;)) Тако ж, компанія займається благочинністю. Я неймовірно щаслива нашій співпраці! Бажаю і вам зробити правильний вибір)