SkySoft.tech

Вінниця

2 квітня 2021 12:23

Tania Polischuchenko, UX/UI Designer

Працювала у SkySoft близько 2-х років на позиції UI/UX Designer. Враження про компанію залишились найтепліші без перебільшень. Останні пів року працювала відаллено з іншого міста, що й стало причиною звільнення (не вистачало соціалізації, тому довелось шукати компанію у місті проживання). Хочу відмітити лояльність керівництва, які дали можливість залишитись в компанії у зв’язку з переїздом, та працювати віддалено, забезпечивши своєю технікою (чесно, я дуже дякую за цю можливість). У компанії досить дружна атмосфера, для кожного тут знайдеться місце, навіть для замкнених інтровертів, якщо відбувається якась віддача, звісно ж. Відчувається хороше відношення і турбота про співробітників зі сторони керівництва. Також тут комфортно почуватимемуться й сімейні працівники, так як компанія часто влаштовує свята для дітей співробітників із подарунками і конкурсами, не говорячи вже про гучні корпоративи й івенти для самих працівників. Окрема гордість айчар-відділом, які організовують всі ці корпоративи, готують подарунки до кожного свята всім співробітникам (в якому б кутку країни ти не жив — до тебе дійде твій подарунок), займаються благодійністю, ну і просто класні, відкриті люди, до яких можна звернутись з будь-яким проханням. Респект design team, де немає зверхності, напруги і токсичності, де всі прості, толкові і ввічливі, завжди допоможуть, підскажуть і будуть на твоїй стороні в разі непорозумінь на проектах. Компанія забезпечує всім необхідним для комфортної роботи (і з цим, на мою думку, вона справляється чудово), все інше залежить, безпосередньо, від самих проектів і комунікації з клієнтом.

Дякуємо за приємні слова!
Ми завжди раді тобі! Приїжджай та забігай!

Проголосував 31 співробітник