SkillUP - центр навчання та працевлаштування IT спеціалістів

Київ, Львів, Кишинів (Молдова)

15 листопада 2018 14:36

Yuriy Lykhva, Test Automation Engineer в EPAM

Я — щасливий випускник львівського відділення центру SkillUP напрямку QA/QC. І маю такі думки з цього приводу.
Талановитих людей одиниці, а успішних — багато. Їхній секрет — наполегливість і цілеспрямованість. Навчальний центр SkillUP показує вектор, куди рухатися, і не дає зупинятися. Фахові і класні викладачі докладають значних зусиль, щоб студент рівня «0» через 2-3 місяці став впевненим тестером базового рівня з розумінням ключових пунктів про працевлаштування.
Особлива подяка Павлів Юлі та Щербак Ілоні за введення в HTML/CSS, Соломії Гнідець за ґрунтовне пояснення SQL.
Неперевершений Ігор Задорожний провів з нами багато занять з основ тестування, а також показував з власної практики реальне життя тестувальника, чим допомагав впевнитися у своїх силах.
Неймовірно круті Наталія Бучко та Богдан Янкевич поставили фінальні штрихи і випустили нас, заряджених знаннями і впевненістю, на пошуки роботи.
І, звичайно, цього б не відбулося без пильного нагляду і допомоги менеджерів Олени Лабюк та Карини Скоробрух, за що велике їм спасибі.
Коротше — рекомендую!