SkillUP - центр обучения IT специалистов

Киев, Харьков, Львов, Днепр, Одесса, Минск (Беларусь)

12 сентября 16:28

Hanna Trotsenko, Junior QA Engineer в HHS Technology Group

Насамперед хочу зазначити, що будь-які курси, це бізнес засновників і ваш успіх залежить лише від двох чинників: ваше бажання навчатися и професіоналізм вашого викладача.

Я навчалась у SkillUp майже рік тому. Проходила курс по HTML, CSS, SQL, основний курс по тестуванню і коучінг з працевлаштування.

Що стосується HTML і CSS — у мене вже були знання і я їх просто закріпила. SQL був для мене новинкою, та ще й з викладачем не дуже пощастило. Проте Google і безсонна ніч перед екзаменом дала мені можливість вирішити всі задачі і отримати найвищий бал)))

Сама програма курсу з тестування мабуть така ж сама як і в більшості навчальних закладах (я пізніше проходила ще один тренінг і спілкувалася із випускниками інших курсів, тому маю з чим порівняти).
Але, наш викладач у SkillUp — просто богиня тестування! Лекції були інформативними, доступно пояснювався весь матеріал, була майже цілодобова інформаційна підтимка з її боку, розбір помилок і багато інформації по предмету поза навчальною програмою. Залишились лише позитивні враження і велике спасибі!
Чула від паралельної групи, що у них викладач навіть не давав фідбек по домашніх завданнях. Тому, ще раз повторюся, звертайте увагу саме на ту людину, яка буде вас навчати. Маючи за плечима дві вищі освіти, можу з точністю сказати — не кожен спеціаліст може бути гарним вчителем.

Щодо коучінгу — на ваш розсуд. При бажанні всю інформацію, яка дається, можна знайти в інернеті, єдиний плюс — велика увага приділяється саме процесу: вичитується резюме, на технічних коучах можна познайомитися з працюючими тестувальниками і також дізнатися щось нове по спеціальності. Мені дуже затягнули час домашні завдання по складанню переліків компаній, але то особисто моя думка. Далі SkillUp вас рекомендує в різні компанії, ви ходите на співбесіди і знаходите dream-team))) це в ідеалі.

Ну а на практиці це звісно клопітка праця, яка потребує вашого часу і бажання бути гарним спеціалістом, а не «хачу вайти в айти».

Вчіть англійську!!! Це по-перше. По-друге, вчіться щодня.

Підводячи підсумок, курси Software Testing від SkillUp цілком достойні для вибору їх в якості старту на шляху до мрії!

П.С. Окрема подяка Анні Мамчур та Ганні Каплун.

Чтобы оставить комментарий нужно иметь подтвержденный аккаунт на ДОУ. Подписаться на комментарииОтписаться от комментариев