SkillUP - центр навчання та працевлаштування IT спеціалістів

Київ, Львів, Кишинів (Молдова)

22 травня 2017 15:54

Pavlo Petrina, QA manual/automation

Всім гарного дня! Нарешті з"явився час поділитися враженнями від проходження курсів SkillUp, які проходив ще у 2016 році задля систематизації накопичених знань, та отримання нового досвіду.
І так, планував одразу йти на Основний курс підготовки QA, але врешті зрозумів, що без повторення бази (HTML/CSS+SQL) — далі буде важко, тому і зважився освіжити свої знання.
Тому рекомендую всім хто невпевнений у своїх знаннях елементарної верстки HTML сторінки — WELCOME, але майте на увазі, що 90% отриманих знань треба буде здобути самому, викладач лише пояснює глобальні та обов«язкові речі, а всякі хитрі ніштякі для валідації HTML-ки доведеться вичитувать самому. Досить пізнавальний квест, копайте і знайдете.
Окремо по SQL: дають дуже кльові презентації по основах DML, що є найнеобхіднішим на мою думку у розрізі SQL як для тестера, але самі окремо приділіть увагу «alias» — дуже необхідна штука для розуміння проміжних результатів агрегації, ви будете задавати назви свої стовбчиків.
Про основний курс — тут набагато цікавіше, але багато, що залежить від стилю подачі викладача.
І так: дають конспект, від нього можна відштовхуваться, але кожен рік він переглядається та актуалізується, тобто начитавшись азів Lee Copeland та Kaner можна сміливо доповнювати :)
Останні заняття присвячені практиці в тестуванні, не знаю як у цьому році, але в 2016 — тестували десктопну аплікуху, круто, але зараз актуальніше ВЕБ, який дають тестити самостійно вже на 2-3 занятті як домашку. Потім всі результати обговорюєш з викладачем, який абор реагує на твої емейли/або ні :)
Вцілому мені сподобалося, я систематизував знання, при тому що вже кілька років займаюсь тестуванням.

Дуже рекомендую взяти курси особистого коучінгу: HR та технічного — яке на мене є самим дієвим та крутим в отриманні практичних знань з ринку ІТ. Ви спілкуєтесь з кваліфікованим вахівцем з провідних ІТ компаній. В моєму випадку це був ПМ з Люксофту — дуже обізнаний та розумний «дядька». 5 годин діалог, пояснень, питань, відповідей — пролетіли майже за мить.

Такі справи, зараз працюю QA в продуктовій компанії, я дуже задоволений своєю роботою.
Всім успіхів...