SkillsUp

Дніпро

8 вересня 2022 11:34

Antonina Kulyk, Engineer в Yuzhnoye SDO

Щойно завершила курс «Diving into Business Analysis» в SkillsUp. Без перебільшень скажу, що я дуже рада, що знайшла і обрала саме цю школу для навчання. Курс дуже якісний, змістовний, насичений, але при цьому дуже цікавий і зрозуміло поданий. Велика подяка за це тренерці і засновниці SkillsUp Марині Мельник. Вона дійсно дуже мотивує і захоплює багатством своїх знань. Окремо хочу виділити дії SkillsUp під час війни — вони повністю безкоштовно відкрили доступ до найпопулярніших курсів, а навчання з отриманням сертифіката було надано для всіх охочих з величезною знижкою. Як на мене, це дуже багато значить! Тому якщо ви обираєте школу, в якій ви дійсно отримаєте якісні і повні знання — без роздумів йдіть в SkillsUp. Тут ви точно будете в надійних руках досвідчених тренерок і тренерів та завершите курси з повним багажем знань для подальшого кар’єрного розвитку.
А SkillsUp хочу побажати процвітання, зростання і впевненого руху до омріяних вершин. Дякую за вашу роботу!

Дякую, Антоніно, за цей відгук! Наша мета — це дати студентам знання та навики, які допоможуть в подальшому йти до поставлених цілей: отримати заповітний офер, підвищення чи почати нове життя з новою кар’єрою.
Ви показали жагу до знань та готовність працювати, щоб підкорювати будь-які вершини. Бажаємо вам успіхів у вашій подальшій кар’єрі та будемо раді бачити вас у нашому навчально-консалтинговому центрі SkillsUp!