SkillsUp

Дніпро

29 квітня 2020 11:11

Ivan Dryzhyruk, Team/Tech Lead в Luxoft

Нещодавно я взяв участь в тренінгу онлайн формату «Agile Certified Professional»
Моєю ціллю було:
— структурувати знання
— знайти додаткові підходи та методи ефективної роботи команди
— отримання підказки як розвиватися нашій команді
І я отримав те що хотів.

Якщо чесно то я не очікував від онлайн формату багато, та виявилось що для тренера Дениса Рыжих це не було проблемою і він був готовим.
Подача матеріалу була структурована та приправлена прикладами з власної практики. Видно що людина поварилася в даній кухні.
Окрім відомих мені підходів та практик було пропрацьовано альтернативні, досить таки цікаві й ефективні.
В результаті розпочався наступний етап трансформації процесів в нашій команді. Як завжди колеги надзвичайно раді цьому ;)

Отже, мої відгуки позитивні. Я виніс корисну інформацію і практики з даного тренінгу. Сформував бачення змін в команді.
З того що могло б бути краще... Мені невистачило часу. Два дні були насиченими і пролетіли швидко. В силу того що тема надзвичайно широка, за відведений час всього опрацювати неможливо. А хотілось би. Тим більше що тренер був готовий відповідати. У Дениса вистачило б матеріалу як мінімум ще ж на скільки ж часу.
Бонусом стало отримання міжнародного іменного сертифікату. +1 в копілочку.

Дякую Денису Рижих, SkillsUp та Марині Мельник за можливість взяти участь в даному курсі. Це було корисно та цікаво.