skillsetter

3 січня 2023 15:23

Микита Пасічник, Mobile Product Manager в EVOPLAY

Чудові курси для людей, які справді прийшли вчитися і досягати кар’єрних цілей.
Спочатку не був впевнений, що мені підійде формат сімулятора, але після пробного курсу зрозумів, що це «ВОНО». Реально вчишься і отримуєш навчики, а не слухаєш говорящі голови втикаючи у телефон. Тепер ніколи не піду вчитися через лекції, якщо є варіант обрати сімулятор.
Бо результат каже сам за себе:
Сьогодні, вже 4 місяці як, як маю повне право говорити «нарешті я в IT»! І skillsetter це 50% мого успіху. Кажу «skillsetter», а не курси. Тому що вони не одними курсами багаті і насправді, складно оцінити який вклад зробили курси, а який — ком’юніті.
Якщо б на одному тренувальному інтерв’ю ментор Дмитро не сказав, що він співбесідував мене на мідла — мабуть я до сих пір би тинявся по джуновським вакансіям, або вже пішов би працювати кур’єром (ви ж знаєете як спочатку війни вкрай важко знайти роботу джуном).
Неможливо в один відгук описати все, що я отримав від цих курсів і на скільки я вдячний кожному, хто приймав участь в їх створені.

Просто ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ!

Тепер я працюю в сфері, в яку мріяв потрапити, виконую цікаві задачі і радий новому оточенню (про ЗП навіть говорити не буду))