Skelia

200...800 спеціалістів
Київ, Львів, Краків (Польща)

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Great company, I spent 2 wonderful years at Skelia. Everything was organized perfectly, communication works well on each level. And absolutely unique atmosphere makes you feel like it’s your family :) Join Skelia, if you have an offer from them!

Компания — лучшее, что я видела по внутренним процессам. Все зоны ответственности распределены и известны, ничего не нужно искать, контролировать и напоминать. Разработчик может заниматься разработкой.
Плюс компания прекрасно себя проявила во время карантина, от помощи в организации домашнего офиса до компенсации такси и ПЦР-тестов.

Это компания про людей. Всем рекомендую. Очень хорошая атмосфера, менеджмент, киевский эйчар Оля. Спасибо за хорошее время вместе ♥️

Команда «Скелія» Київ відмінна.
Локація шикарна, а кава в офісі неперевершена.
Планую до них повернутися.

Зручний офіс в самому центрі Києва, непоганий компенсаційний пакет. Дружня атмосфера

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 92/100

Проголосувало 13 співробітників
 • Компенсація
  94%
 • Умови праці
  94%
 • Кар’єра
  86%
 • Проект
  91%
 • Лояльність
  94%

Вакансії Skelia

Всі вакансії компанії